RCD 330 Desay Video Formatı

bcaksk

Üye
İsim
Cantürk
Merhabalar,
5GG 035 280B kodlu Çinli 6.5 inç multimedyaya sahibim.

Son zamanlarda devamlı Youtube videolarını indirdiğim ve teyp üzerinden izleyebildiğim siteden indirdiğim videolarda "oynatılamıyor" hatası alıyorum.

Site de şu: https://tr.savefrom.net/7/
Bu adres dışında da belli başlı indirme sitelerinden indirdim, durum aynı.

Birçok video denedim, Youtube'a yüklenme tarihi eski olan videolarda sorun yok, indiriyorum teypte izleyebiliyorum. Ama özellikle yeni eklenen videoların yüzde 90'ı oynatılamıyor.

Var mı bu sorunu yaşayan ya da farklı bir tavsiyesi olan?

Merhabalar,
5GG 035 280B kodlu Çinli 6.5 inç multimedyaya sahibim.

Son zamanlarda devamlı Youtube videolarını indirdiğim ve teyp üzerinden izleyebildiğim siteden indirdiğim videolarda "oynatılamıyor" hatası alıyorum.

Site de şu: https://tr.savefrom.net/7/
Bu adres dışında da belli başlı indirme sitelerinden indirdim, durum aynı.

Birçok video denedim, Youtube'a yüklenme tarihi eski olan videolarda sorun yok, indiriyorum teypte izleyebiliyorum. Ama özellikle yeni eklenen videoların yüzde 90'ı oynatılamıyor.

Var mı bu sorunu yaşayan ya da farklı bir tavsiyesi olan?
Ben de en son Mabel Matiz Toy adlı parçayı denedim, 3 - 4 defa farklı şekilde, olmadı her seferinde.

@bcaksk o teyp te video oynatma varmıydı acaba bende oynatmıyor da.

@bcaksk o teyp te video oynatma varmıydı acaba bende oynatmıyor da.
Yazılım yüklenerek yapılıyor hocam, ben yüklemeyi denerken cihazı kullanılamaz hale getirmiştim. Ücret karşılığında yükletmiştim yazılımı geri.

@Kysr038 videoları nasıl izliyorsunuz, flash bellek ile usb den mi?  Birde yazılımı nereye yaptırdınız, sizin cihaz bumu tam olarak.

FCCCFE32-EA4C-4168-89F1-86AC936FEF3F.jpeg

Yok bundan değil Golf 7 tipinde olan 6.5" Çinli Media benimki.

Video bölümü media tuşuna uzun basılı olarak devreye giriyor.

Yalnız arka planda sessiz bir mp3 Repeat modunda çalması gerekiyor, Yoksa kendisi sizin dosyalardan sıradan bir müzik açıyor ve video sesi ile karışıyor.

Sd kartın içine yüklü olan 640*480 pikselden büyük olmayan .mp4 videoları oynatıyor.

Kargo ile göndererek yaptırmıştım birkaç sene önce, kişinin iletişim bilgilerini özelden gönderebilirim.

@Golftdi Oynatıyor hocam @Kysr038'in de dediği gibi yazılım yüklenerek oluyor. Mirrorlink de geliyor aynı zamanda.

Bu video olayı iyi olmadı, her videoyu indirip oynatıyorduk, şimdi ne oldu anlamadım. Youtube codec falan mı değiştirdi acaba, bazı videoları desteklemiyor teyp.

@bcaksk 

Ben de yeni bir sorun ortaya çıktı

Video oynatılamıyor vofilter error hatası veriyor.

IMG20210622205837.jpg

IMG20210622205845.jpg

Bu hataya ok vermeden sonraki parçaya (next) geç diyorum oynatıyor ama ortadaki kum saati videonun içinde sürekli yanıp sönüyor.

Video player klasörleri bozulmuş onun tekrar kopyalanması yüklenmesi gerekiyor denilmiş bazı sitelerde.

O ekrana girebiliyorum ama yazılım orjinal hali elimde yok.

@Kysr038 Birebir aynı sorun bende de vardı. Türkçe'leştirme ve video oynatma yazılımını yaptırdığım arkadaşa danıştım, uzaktan bağlantıyla tekrar yükledi yazılımı. Dosyaları da mevcut bende. Upload ettim, aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
https://www.mediafire.com/file/jizk3bkjwwxnjt3/recovery.rar/file
Nasıl kurulacağını ben de bilmiyorum. Arkadaş tarif etmişti, görüntülü görüşmeyle, yapmıştım. Hatırlamam pek mümkün değil maalesef. Temel olarak cihazda Windows ekranına gelip sd karta attığınız bu dosyaları, mevcut dosyaların üzerine taşıyıp değiştir yapıyorsunuz, onu hatırlıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kysr038 Birebir aynı sorun bende de vardı. Türkçe'leştirme ve video oynatma yazılımını yaptırdığım arkadaşa danıştım, uzaktan bağlantıyla tekrar yükledi yazılımı. Dosyaları da mevcut bende. Upload ettim, aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
https://www.mediafire.com/file/jizk3bkjwwxnjt3/recovery.rar/file
Nasıl kurulacağını ben de bilmiyorum. Arkadaş tarif etmişti, görüntülü görüşmeyle, yapmıştım. Hatırlamam pek mümkün değil maalesef. Temel olarak cihazda Windows ekranına gelip sd karta attığınız bu dosyaları, mevcut dosyaların üzerine taşıyıp değiştir yapıyorsunuz, onu hatırlıyorum.
Çok teşekkür ederim, çok sağ olun.

O yöntemi deneyeceğim ben de dosyayı indiriyorum.

@bcaksk 

Tekrardan teşekkür ederim, sorunum çözüldü.

Navimenu adlı klasörü residentflash içerisindeki navimenu klasörü ile komple kopyaladım işe yaradı.

Bu arada telefonu kablo ile bağladığımda aynı bilgisayardaki gibi telefondaki dosyalara erişebildim. Video müzik vb kopyalarken işimize yarar fazlaca bu yöntem.

@Kysr038 Sevindim sorunu çözmenize. Yalnız hala yeni Youtube videolarını oynatamama sorunu var değil mi sizde de? Çok eskileri indirince oynatabiliyor, yeni videolarda hata veriyor.

@Kysr038 Sevindim sorunu çözmenize. Yalnız hala yeni Youtube videolarını oynatamama sorunu var değil mi sizde de? Çok eskileri indirince oynatabiliyor, yeni videolarda hata veriyor.
Evet o durum aynı.

başka bir video dönüştürme programı lazım sanırım bize

Merhaba indirmiş olduğunuz videoları convertio .com sitesinden tekrar dönüştürmeniz gerek o şekilde videolarınız gösterecektir resimde eklemiş olduğum görseldeki gibi 

FDDCC9B6-2325-4FD4-8919-2ABE7ADCC9B5.jpeg

Geri
Üst Alt