Golf 8 Park Sensörü

MrEngineer

Üye
İsim
Barış
Merhabalar değerli dostlar, fazla vakit kaybetmeden aracın en gerekli gördüğüm bazı opsiyonlarını doldurmak için kolları sıvadım. Park sensörüyle işe başlayım istedim. Bu işlemleri servis de mi yapmak mantıklı yoksa dışarda mı bilmiyorum ne fark ediyor. 2 servisi aradım gelen  cevapları aktarıyorum.

Manisa;

Arka Park Sensörü: 1265

Ön Park Sensörü: Doğuşa sorup dönecekler (Net bilgi yok)

Sadece sesli olduklarını ekran üzerinden gözüküp gözükmediğini doğuşa sorup dönecekler. Yeni araç olduğu için bizde bilmiyoruz dedi.

İzmir;

Arka park Sensörü 1200 küsür

Ön Park Sensörü 1700 küsür 

Sadece sesli olduğunu söylediler.

Fiyatlar bu şekilde mi oluyor piyasası bu mu ? Yoksa biraz beklemek mi lazım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@chemdemir Hocam neler yaptırdınız detaylandırır mısınız ? Varsa 1-2 foto da iyi olur zahmet olmazsa.

Ender hayalet ekran için tüm donanımlarda standart demiş. Bu bilgi doğruysa üst paketlerdeki gibi çift kadranda yazılımla yapılabilir diye düşünüyorum

Upvote 0

Golf 8, 2021 model, park sensörü yok. 
golf 9 dsg de muhtemelen 7. Vitesi manuel yaparlar. 6ya kadar otomatik atıp 7. Vitese siz geçirin diyebilirler. 

Upvote 0
@chemdemir Şehriniz İzmir görünüyor. Bu video İzmir'de mi çekildi? İzmir'deki ustanın işçiliği hakkında bilginiz var mı? Tavsiye eder misiniz?

Ben Ender E. den satın alıp, ön arka park sensörleri, geri görüş kamerası taktırmak istiyorum. Gizli özellikleri de açtırmak istiyorum. Ama araç daha çok yeni olduğu için tereddütlerim var.

Upvote 0
@erkan163 golf 8 de park sensörü var hocam . Biz impression paket aldık adamlar 196 ya hayalet ekranlı, anahtarsız çalıştırmalı Led on arka farkı golf 8 sattı . Park sensoru kimsenin umurunda olmadı ki 3000 e orjinal  takılıyor . 

Upvote 0
@etpalaz video Ender de çekildi . Ben henüz yaptırmadım . Life ve style da ki çift kadranlarda yapılabiliyor . Hayalet ekran zaten ayni kodlu ürün .

Upvote 0
Değerli arkadaşlar, bu ender elektronik'e gelen ön/arka park sensörü ile alakalı aklıma takılan noktalar oldu. İlk Golf aracım kusura bakmayın lütfen o yüzden. Bilgi edinmeye çalışıyorum.

1- Fotoğrafta da gözüküyor gerçi ama bu park seti ekrana yansıyan özellikte midir acaba? Kalan mesafe ve uyarı ekranda gözüküyor mu?

2- Kesinlikle orijinal ürün müdür yoksa kaliteli yan sanayi ürünü mü :)

3- Aynı parçanın servise gelmesini beklesek bu işlemi tahmini ne kadara yaparlar sizce?

4- Açıklamada 5 cm kala aracın kendiliğinden fren yapacağı yazıyor. Park sensörü takılınca bu özellik nasıl geliyor böyle bir şey mümkün mü?

Ekli dosyayı görüntüle 46869
Vural elektronik Apo ustaya da fiyat sorun Avrupa yakası Bahçelievler de

Upvote 0
@Alpyaman  Teşekkür ederim Alp Bey, bir sorayım. Bu arada sizin kuzenin aracı ne oldu aldınız mı acaba?

Upvote 0
Upvote 0
Fiyat 2800 den nasıl 4600 e geldi anlamadım :S

Necati ustayı aradım Ankara da olduğumuz için şuan Golf 8 lere bir müdahalede bulunmuyoruz dedi. 

Ben ön arka park sensörü ve göstergeler için beklemedeyim :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Geri
Üst Alt