Golf 7 Jant-Lastik Önerisi

İsim
Serkan
Merhaba arabamda 2016 üretim yılı olan Continental wintercontact ts 860 205 x 55 r16 lastik ve dover jant bulunmakta, yazlık lastiklerim kış lastiklerini takınca ömrünü tamamlamış oldu ve çöp oldu.  Lastikcim kışlıkların bir kışı daha çıkarır durumda olduğunu söyledi. Aynı ebatta yazlık lastik almalı mıyım, yoksa bu jant-lastikleri takasta kullanıp Dijon janta mı geçmeliyim? Takaslı dijonlar 4500 tl civarı yazlık lastikler de ortalama 450-500 tl civarı adet olarak. Hangisi mantıklı olur sizce? 

lastik.jpg

dijon.jpg

Takasda malını oldururler ustad

Kendin sat malini

Esnaftaki bir cok dijon lastikli ilanlar lastikler para etmeyen olu lastik yada kalitesiz sifir lastikler

@HONEY Ben kendim satınca daha çok öldürüyorum 5 liralık malı 2 liraya veriyorum :D  Kendi kendime düşününce arabada halojen far var led stop yok durumlar böyleyken dijona geçmenin de pek anlamı yok gibi. Alayım yazlık hayatıma devam edeyim diyorum  :p  Ayrıca Golf 8 in jantları görünce dover gözüme hoş gelmeye başladı  (y)

[mention=11839]HONEY[/mention] Ben kendim satınca daha çok öldürüyorum 5 liralık malı 2 liraya veriyorum [emoji3] Kendi kendime düşününce arabada halojen far var led stop yok durumlar böyleyken dijona geçmenin de pek anlamı yok gibi. Alayım yazlık hayatıma devam edeyim diyorum [emoji14] Ayrıca Golf 8 in jantları görünce dover gözüme hoş gelmeye başladı 

Oooo o zaman aynen yazlik lastik al devam et

Stop far degismeyeceksen

Semperit fiyat performans tavsiye ediyorlar bir arastir alamann mali

Aku isini ne yaptın senin oradaki apaydinlar gidecektin

En iyi fiyat veren yerlerden biridir

@HONEY Gittim oraya hemşerim çıktılar başka yere de sormadım (hemşeri-gurbet sözü bozulmasın diye :D  ) 495 TL ye Varta Blue Dynamic N60 Start-Stop EFB 12 V 60Ah taktı, 15 dk start-stop devreye girmedi yarım saat turladım sonrasında girdi. Eski akünün yerine tam oturması hoşuma gitti polo da oturmamıştı eğreti durmuştu bu iyi oldu. Şimdilik memnunum bakalım :)  

[mention=11839]HONEY[/mention] Gittim oraya hemşerim çıktılar başka yere de sormadım (hemşeri-gurbet sözü bozulmasın diye [emoji3] ) 495 TL ye Varta Blue Dynamic N60 Start-Stop EFB 12 V 60Ah taktı, 15 dk start-stop devreye girmedi yarım saat turladım sonrasında girdi. Eski akünün yerine tam oturması hoşuma gitti polo da oturmamıştı eğreti durmuştu bu iyi oldu. Şimdilik memnunum bakalım [emoji4] 
Super fiyat

Gule gule kullan

Ben de Dijon almaktan vazgeçtim gibi.

Ya internetten taksitle 195 65 15 sıfır Petlas lastik, 

Yada henüz 4 bin km kullanılmış Hankook 2020 Ağustos tarihli lastikler buldum.

Bana da yakın konum olarak. 

@HONEY Gittim oraya hemşerim çıktılar başka yere de sormadım (hemşeri-gurbet sözü bozulmasın diye :D  ) 495 TL ye Varta Blue Dynamic N60 Start-Stop EFB 12 V 60Ah taktı, 15 dk start-stop devreye girmedi yarım saat turladım sonrasında girdi. Eski akünün yerine tam oturması hoşuma gitti polo da oturmamıştı eğreti durmuştu bu iyi oldu. Şimdilik memnunum bakalım :)  
Akü hayırlı olsun.
Kodlamadılar mı aküyü?

@Terms Teşekkür ederim bilgisayara bağlayıp kodladılar. Yer olarak aşağıdaki resimdeki yer, büyük bir yer bekliyordum :)

apaydınlar oto.JPG

@serkan_kala Bende şaşırdım Serkan bey. Türm türkiyeye oradan mı hizmet veriyorlar.
Mutlaka başka yerleri de vardır nette resimleri var.

Geri
Üst Alt