Bu yaylar dizel uyumlumu bilen varmı

Oguzhanx50

Üye
İsim
Oğuzhan dönmez
Selamun aleyküm 1 yıl 3.5 eibach kullantıkdan sonra konfor dolayısıyla söküp çıkarıp sattım şimdide araba gözüme hoş gelmiyor st marka 3 cm yay buldum dizel uyumlu diyor satan kişi bilen anlayan varmı birde st eibach a göre nasıldır acaba

49CD4887-EEBB-44CA-BEBB-13F67101A1D3.png

@Alii anladım hocam tesekkürler ben baya baktım bulamadım satan kişi dizel dedi banada benzin gibi geldi 940 kg yazdığı icin 

@Alii  hocam 1.2 1.4 falan farkeder mi mesela 1.4 için olan yayı 1.2 ye taksak daha mı az düşürür

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Redgti hocam öncelikli fark 1.2 torsiyon 1.4 bağımsız o yüzden ana fark burada başlıyor. 1.4 için olan arka yaylar daha sert olur.

kendi aracınıza uyumlu bakarsanız daha iyi.

@Yehanoha  anladım hocam teşekkürler bilgi için.

2.el spor yay almak konusunda ne dersin alınır mı sence bide piyasada bolca çakma yay varmış nerden alsak güvenilir var mı yay satıcısı

@Yehanoha @Yehanoha Kimseye bilemeden etmeden çamur atmayın. Bu Mübarek gün kimsenin ekmeği ile oynamayın. Allah sizinde ekmeğinizi elinizden alır. Ben aksesuarcıyım. Yıllardır bu kişiden yay alırım. Sorunsuz. Malının arkasında durur. Hak, vebal almayın bu yazıyı kaldırın. Herkes ekmeğinin peşinde. Allaha inancı olan biri olarak Sadece içimden geleni yazdım. İster kaldır ister kaldırma. Allah bir yerden çıkarır 

@Yehanoha @Yehanoha Kimseye bilemeden etmeden çamur atmayın. Bu Mübarek gün kimsenin ekmeği ile oynamayın. Allah sizinde ekmeğinizi elinizden alır. Ben aksesuarcıyım. Yıllardır bu kişiden yay alırım. Sorunsuz. Malının arkasında durur. Hak, vebal almayın bu yazıyı kaldırın. Herkes ekmeğinin peşinde. Allaha inancı olan biri olarak Sadece içimden geleni yazdım. İster kaldır ister kaldırma. Allah bir yerden çıkarır 
Bakın şu konuda paylaşmışlar savunduğunuz şahsın nasıl iş yaptığını. Üstelik ilk de değil, yıllar öncesinden başka forumlarda da millete farklı yaylar gönderdiğini yazmışlar. Herkes ekmeğinin peşinde, sen millete yanlış yay gönderen birisini savunmak yerine neden böyle yaptığını sor önce. Allah'a olan inancı herkesin kendinedir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Greennn hocam green sanırım ahmet yeşilin ingilizce nick name olsa gerek Ahmet YEŞİL arkadaş beni arayıp küfürlerle tehitit etti. ama dönüp bir aynaya bakmaktan aciz.

1. evet serbes piyasa ondan alır buna satar bu değildi sorun.

2. Bana aibach yerine volgrand yayı önerdi bende kabul ettim. Parayı yolladım bana yay ankaradan değil antalya yada marmaristen biryerden geldi. Yaylar kutusunda 2 ay kullanıldı dedi gelen yaylar cuvalda cizik içinde geldi. Yayların koduna baktım kodları araştırdım yaylar 3.5 değil 5 cm düşürüyor. hemen geri aradım telefon meşkule atıldı. Yok yurt dışındayımlar başladı mesajlar cirkinleşti vs. bende gönderen kişinin bilgilerini aldım. ulaştım adam diyor ben yayları ahmet yeşilden aldım yayların önü başka arkası başka düştü bende iade ettim. Ben seni tanımam ahmet bana bu adrese iade edebilirsin dedi. neyse burdaki kıstas nerden geldiğide değil. verilen beyanlar hep yalan. ordan burdan alabilir ama beyanda kutusunda tertemiz 2 aylık yaylar alakası yok ön başka tsi arkadalar TDİ herkes bilirki dengeli düşmez. Halen utanmadanda Ben dürüstüm demek. Gelen kargo öde, Gönderirken kargoyu öde. üstünede 100 tl kesti dürüst arkadaşım. :D

Geri
Üst Alt