27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

@Mmt0634 sıfır her zaman sıfırdır ikinci el 60-70 km mk7 golf 2016-2017 230 -240 arası highline dsg cam tavan ha birde afedersiniz satıcı burnundan kıl aldırmıyor adam hayatında dsg kullanmamış dsg şanzımanın canını okumuş 

öte taraftan honda arka yaşam alanı gayet geniş yakışıklı led aydınlatma güncel kasa  uyumlu sorunsuz şanzıman belki yalıtım ve cam fitili değişimi ile daha sessiz olabilir 

neredeyse iki katına c hackback mi 

yoksa lpgli honda mı marka fanatikliğine gerek yok honda yı alır binerim 

hükümet sağolsun k.çımızda bir donumuz kalacak bu fiyatları arar olacağız 

@Mmt0634 sıfır her zaman sıfırdır ikinci el 60-70 km mk7 golf 2016-2017 230 -240 arası highline dsg cam tavan ha birde afedersiniz satıcı burnundan kıl aldırmıyor adam hayatında dsg kullanmamış dsg şanzımanın canını okumuş 

öte taraftan honda arka yaşam alanı gayet geniş yakışıklı led aydınlatma güncel kasa  uyumlu sorunsuz şanzıman belki yalıtım ve cam fitili değişimi ile daha sessiz olabilir 

neredeyse iki katına c hackback mi 

yoksa lpgli honda mı marka fanatikliğine gerek yok honda yı alır binerim 

hükümet sağolsun k.çımızda bir donumuz kalacak bu fiyatları arar olacağız 
2017 highline cam tavanlı 60 bin km de 230-240 arasında hatasız golf varsa hanımın tek taşına kadar bozdurup alabilirim bir adet daha, bahsettiniz dolulukta hatasız bir aracı 270-280 den aşağı bulabiliyorsanız kaçırmayın.

Sarı sitede 234bine SIFIR golf imp. Modelini bırakıyor şuan için iyi fiyat :) 2020 polo higline cam tavan polo bayide faturası kesildiği için 230bine veriyor bilginiz olsun 

Bu araç çok pahalı onun yerine şunu alırım karşılaştırması anlamsız. o zaman başkası gelir o para civice mi verilir, yerine gider 150bine egea alırım kalan 100bin TL 10 yıl aracın yürütme masrafı olur der geçer.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Akif Nalca içince 2 burma bilezik ve 5'i bir yerde var sanki, bu fiyatlara satamaz. sattığı 1.0 baz pakettir, diğerlerini nadiren de olsa satılır ama eskisi gibi peynir ekmek durumunu beklemesin.

@Akif Nalca Fiyat listesinin başlığında yazdığı gibi inek araç 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Culture33 hocam benim gittiğim bayide 1 tane cam tavanlı style kalmış impression hic gelmemis life otomatikler ise hepsi satılmış. Sıraya isim yazdıranlar vardı. Bana göre de mantıksız ama alan alıyor. Diger markalarda da saçmalıklar var. Liste fiyatı uygun araca zoraki aksesuar kitleme pesindeler.

@Akif Nalca Milletin pandemiden kafayı yediği belli oldu. o fiyatlara böyle arabayı almam abi, ikinci el güzel bir araç alırım ama 8'i almam MK9'u beklerim.

@Akif Nalca Milletin pandemiden kafayı yediği belli oldu. o fiyatlara böyle arabayı almam abi, ikinci el güzel bir araç alırım ama 8'i almam MK9'u beklerim.
aklıma almıyoruz aldırmıyoruz diyenler geldi😊

işin şakası bir kenara araç fiyatları artmaya devam edecek azalan talebi ise arzı kısarak absorbe edecekler.

R line bir golf 8 için ağustos eylül gibi 500 bin gibi bir rakam bekliyorum.

Fiyatlar sürekli artıyor. Şaka gibi cidden. MK8 için saçma rakamlar. 

Kendi adımıza söyleyecek olursam, 1-2 sene içinde güncel aracımızı değiştirecek olursak eğer; aklımda 1.5 TSI DSG Golf 2020 veya fiyat olarak daha yükseklere çıkmayı düşünürsek yeni kasa A3'ü gözüme kestirdim. Belki o fiyatlara yakın olan bir Tiguan da olabilir. Çünkü; biraz yüksek bir araca da binmek istiyoruz artık.

Tabi şu an için sadece hayâl. Çünkü 1-2 sene daha değiştirmeyi düşünmüyoruz. 

Temennimiz ciddi bir arıza çıkarmaması. Aracımız 2013 model. Şu an 78bin KM'de.  Satana kadar kazasız belasız ve de masrafsız düşüncesi ile devam etmeyi umuyoruz. Bakalım..

Geri
Üst Alt