27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

@Maxilopez Biraz önce beni Uzay Otodan bir st aradı kayıt bırakmıştım yukardaki aracın aynısını 252 bine veriyoruz dediler...Bende vaz geçtim dedim arkadaşın verdiği fiyat bu piyasada makul alınabilir bence...Ben niye almıyorum vs diye soran olursa kredi oranları çok fazla kampanya bekleme modundayım hala :)

@IBS6134 252 bin mi hay maşallah fiyata bak... 2-3 hafta önce 235-240'dan teklif ettiler bayiler bu aracı kapora yatıranlara. Şimdi ne oldu da 250-260'lara çıktı fiyatı? Dövizde ciddi bir artış olmadı 2-3 hafta öncesine göre. Vergi değişmedi, ötv değişmedi, aracın liste fiyatına zam gelmedi. Ama 10-15 bin daha kitlemeye çalışıyorlar. Bravo Doğuş oto...

@IBS6134 hangi arkadaşın fiyatı makul hocam  o fiyata araç yok 30 kere yazdım arkadaş dönmedi. İlana girdi herhalde 😁

Merhaba , maalesef kaporayi iade aldigim anda sırada 1000 kişi var diyor satış temsilcisi . Direkt birine veremiyormusum sıramı . İsim değişikliği bile yapmamıza izin vermiyor diyor sistem . Yoksa ilk mesaj atan arkadaşa verecektim .

@Golftutkunu77  Dediğiniz de haklı olabilirsiniz hocam. Herkesin aracı gümrükte beklerken sıradan bir vatandaş nasıl gümrükten çekipte alacak bu aracı? Doğuş personeli olabilir.

Peki neden hemen ilana koyuyorlar? Sanki algı operasyonu var gibi geliyor bana. Bakın bu araçların fiyatı aslında 270 bin deyip bayilerin 250-260'lı fiyatlar çekmesini normalleştiriyorlar. Evet büyük oyunu gördüm sonunda arkadaşlar.

O değil de ne kadar kirli bir düzenin içine düşmüşüz hayret ediyorum. 8 gündür gümrükten çekilemeyen araç 270 binden ilana çıkmış şaka gibi..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@chemdemir  hocam  hangi bayi bu dürüst bayi biz bulamıyoruz böyle bayiler genelde bizim bayiler 7-8 gün gümrükte araç tutup doların artmasını gözlüyorlar...

@tiesay burda onemli olan şey rakam, rakam uygun olduktan sonra hepsi olur siparişi veren aracı sabah alır ve yarım saat sonra devir gerçekleşir, şahıslar arasında güven tesisi yoksa ya 20-30 verip doğuştan alacak yada daha fazla verip galeriden, artık nasıl işine geliyorsa öyle yapar😊

@Maxilopez Aynen öle maalesef biz fırsatını buldukmu aman Allahım diyen bir millet oldugumuz için yapacak bişey yok beklemeye  devam o paraları verecek gerçekten param yok :) He olsa verirmiyim orasıda tartışılır.. 

@Maxilopez Biraz önce beni Uzay Otodan bir st aradı kayıt bırakmıştım yukardaki aracın aynısını 252 bine veriyoruz dediler...Bende vaz geçtim dedim arkadaşın verdiği fiyat bu piyasada makul alınabilir bence...Ben niye almıyorum vs diye soran olursa kredi oranları çok fazla kampanya bekleme modundayım hala :)
vw 'de 36 aya kadar faiz oranı 1,89

1,89 'dan verdikleri kredi paketinin içine kasko ve garanti plus (+2yıl garanti uzatma) hediyesi yapıyoruz diyorlar., sıfır araçta kasko yaklaşık 2500-3000 tl. desek, garanti plus yaklaşık 5800 tl. gibi bişey ama bu hediyeler tamamen göz boyama 1,89 faiz oranı çok çok yüksek., Bankalar da faiz oranı en uygun ne kadar dan veriyor bilmiyorum..

vw 'de 36 aya kadar faiz oranı 1,89

1,89 'dan verdikleri kredi paketinin içine kasko ve garanti plus (+2yıl garanti uzatma) hediyesi yapıyoruz diyorlar., sıfır araçta kasko yaklaşık 2500-3000 tl. desek, garanti plus yaklaşık 5800 tl. gibi bişey ama bu hediyeler tamamen göz boyama 1,89 faiz oranı çok çok yüksek., Bankalar da faiz oranı en uygun ne kadar dan veriyor bilmiyorum..
KAvga gürültü pazarlık aldıgım faiz fiyatı yk bankasınddan 1.55

Yeni gelen partideki Işık Görüş + Cruise Control + App connect’li  Impression paketli araçlar sahibindene düşmeye başladı aşağıda paylaştığım metalik renk araca da 252 bin lira yazmış , kâr payıyla sattığını düşünürsek çok daha ucuza almıştır.  

extralı HIZ SB.APP CONNECT YAGMUR SENSÖRÜ METALİK RENK İlan No: 920523209 

Yakın zamanda fiyat alan oldu mu ekstra donanımlı Impression araçlar için ?

Dün baktığımda 42 ilan vardı . Bugün yeni ilanlar gelmesine rağmen 32 ye düşmüş 

Geri
Üst Alt