Formula 1 2021 Sezonu Yarış Takvimi

İmola GP sine az kaldı

Son antrenman  17 Nisan 2021 Cumartesi 12:50 S SPORT2 Canlı Yayın
Sıralama              17 Nisan 2021 Cumartesi 15:00--------------------   18:30 S SPORT2 Banttan Tekrar.
Yarış                     18 Nisan 2021 Pazar 16:00  S SPORT2 Canlı Yayın

Moderatör tarafında düzenlendi:

@ZITIPAŞA Vodafone tv yi bilmiyorum.

Yayıncı SARAN MEDYA 

Yanı S SPORT  ve S SPORT 2

Vodafone tv de bu kanallar var mı bilmiyorum.

Uygun fiyata izleme imkanı yok mu ? Malum türkiyenin 15. yüzyıl işleri ne NBA ne Formula1 izleyemiyoruz. 

(Önceden hem NBA hem Formula 1 ücretsizdi. Ne zaman ki para babaları işi çözdü hemen kanallara devretti.)

Not: Spotify iptal ettim S Sports üyeliğe geçtim. 17.99 du spotify ve 5 aydır girip 1 müzik dinlemediğimi fark ettim :)

Ben gecen ay vodafone a gectim tarifem icerisinde vodafone tv de var  gecen yarışı ve sıralama turlarını hic donmadan telefonumdan izledim yalnız cuma seansı nı izleyecek kanalı bulamadım. Tarifem aylık 35tl ucreti var yanında vodafone tv eglence paketi ücretsiz

Önde mercedes redbull arkalarında mclaren ferrari alpha... aston ve alpine ise biraz daha geride simdilik.  Aralarındaki cekişme cok sert olacak bu sene.  Imola eski bir pist ve şuanki araçlar icin oldukca dar. Ayrıca kacış alanı da yok . Sıralamalar çok önemli ,hatanın telafisi yok simdiden heycanlandım🙂

Ben gecen ay vodafone a gectim tarifem icerisinde vodafone tv de var  gecen yarışı ve sıralama turlarını hic donmadan telefonumdan izledim yalnız cuma seansı nı izleyecek kanalı bulamadım. Tarifem aylık 35tl ucreti var yanında vodafone tv eglence paketi ücretsiz
VOdafone tv uygulamamı tam olarak nasıl izleniyor ? 

Vodafone tv aylik 10 TL goruntu kalitesi HD ve gayet tatmin edici, gecen sene izliyordum ancam bu sene olmayacam diye okumustum bir yerde ancak hala vodafone tv de Sspoet kanallari var  maclari veriyor.

@uranusgrey_golf hocam benim tarifeme ek hediye edildi ücretsiz. Gecen ay baska operatörden gecmistim. Vodafone tv ayrı bir uygulama olarak indirdim telefondan izliyorum

@Akif Nalca  Cuma seansını Türkiye'de yayınlamıyorlar genelde , ancak SkySports F1 gibi yurtdışı kaynaklı kanallardan izlenebiliyor.

Yaklaşık 2 yıldır yarışları ücretsiz izlediğim bir site var , site ismi ve link paylaşmak yasak mı değil mi bilmediğim için yazmıyorum fakat izlemek isteyen arkadaşlar olursa mesaj atarlarsa sitenin linkini gönderebilirim. Tek sıkıntısı site yurtdışı kaynaklı olduğu için yayınlar Türkçe değil.

Blu TV'de de var SSport kanalları bilginiz olsun, senelik üyelik yapınca ayda 9.90'a geliyor.

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt