Formula 1 2021 Sezonu Yarış Takvimi

@Alii Banada daha çekişmeli geçecek gibi geliyor hocam mercedes dominasyonundan bıktık  

Bende alonsonun ilk 10 a girmesine ve vettelin ilk seansta elenmesine şaşırdım hakeza perezede

Screenshot_2021-03-27-19-14-12-522_com.twitter.android.jpg

Yarışı tam izleyemedim fakat dikkatimi çeken şeyler oldu. Yarış kurallarını bilmediğimden mi yoksa farklı bir bölümüne denk geldiğimden mi anlayamadım.

Piste formula araçlarına mercedes sedan eskortluk etmesi

Ve bazı yarışçıların sert ve peşi peşine zik zaklar yapmasıydı.

Acaba motivasyon mu tespit turu mu dicem ama sunucu ciddi ciddi sunum yapıyordu.:))

Yarışı tam izleyemedim fakat dikkatimi çeken şeyler oldu. Yarış kurallarını bilmediğimden mi yoksa farklı bir bölümüne denk geldiğimden mi anlayamadım.

Piste formula araçlarına mercedes sedan eskortluk etmesi

Ve bazı yarışçıların sert ve peşi peşine zik zaklar yapmasıydı.

Acaba motivasyon mu tespit turu mu dicem ama sunucu ciddi ciddi sunum yapıyordu.:))
Merhaba, Güvenlik aracı mercedes sedan oluyor bu sene degisti. pistte kaza olduğu zaman piste girer pist temizlenene kadar pistte kalir f1 araçları Güvenlik aracını geçemez. Lastik isililarini korumak için zikzak çizerler 

@Terms sağol bütün sezon nerde ne zaman yarış var saat kaçta diye devamlı aramaktan kurtuldum. İnşallah güzel çekişmeli bir sezon olur.

Hepimize iyi seyirler olsun.

@Terms Hocam bende q1 i izleyemedim acaba ordamı güvenlik aracı geldi deyip yorum yapmamıştım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu sezon zevkli olacaktır, ancak benim bildiğim Mercedes ne yapar eder o disiplinle sezon sonunda da olsa aracı en hızlı hale getiriri şampiyonluğu alır, şampiyonluk son yarışa kalsa ne kadar güzel olur, bu sezondan umudum var :)

Bu sezon hem ön sıralarda hemde orta sıralarda çekişmeli geçecek gözüküyor. RedBull mercedesi zorlayacak gibi. Üçüncülük için Ferrari , Mclaren , AlphaTauri hatta belki Renault bile çekişmede olabilir. Sezon içinde iptal edilen yarış olsa da bir kere daha İstanbul'da yarış yapılsa. Geçen seneki yarışın tadı damağımızda kaldı.

Geri
Üst Alt