Golf 8 vs Golf 7

@39AKN039 bu fotografa bakinca hangisi daha yeni demek cok güc. İc mekan olarak tamam belki daha yeni duruyor daha teknolojik oyuncaklar var ama dış tasarim gayet eski duruyor. Mk7 ve 7.5 kasasi cok daha yeni duruyor mk8 e gore. Bunda en buyuk etken mk8in hatlarinin senelerdjr piyasada olmasi bence. Ön tasarim japon tasarimi arkasi zaten senelerin tiguani gibi.

Valla ben beğendim golf 8 i ancak torpido gözü soğutması ve halı kaplama olmamasını,

bir de kayar led arka stopun style donanımda dahi olmamasını bir türlü anlayamadım...

7,5 highline donanım bir aracı hiç değiştirmeye gerek yok golf 8 için. R-line için değer sadece onun rakam da çok çok yüksek.

kaput amortisörünun gereksiz olduğunu düşünüyorum ve sanırım vw mühendisleri de öyle düşünüyor diğer türlü heryeri dijital yaparken dileselerdi kaputu da uzaktan kumandayla açılır bir halde üretirlerdi ne kadar zor olabilir? yada far anahtarının dokunmatik oluşu ne kadar maliyet artışı getirmiştir ki kaput uzaktan kumandalı olunca maliyet artışı olsun, bu arada benim görüşüme neden saygı duyulmuyor? nedir bu amortisör fetişistliği diye yorum yapamazmıyım? sizinle aynı fikirde olmayışım görüşüme saygı duyulmamasını mı gerektiriyor? 22 yıldır araç kullanırım inanırmısınız hiç kaputu açma gereği hissetmedim.
Ben açarım aracımi her yikadigim da açarım ve silerim temizlerim konturol ederim...

Ve o kaputun açılması çok hosuma gider...

@forzaGilles  Ali hocaminda dediği gibi zevk meselesi

Valla ben beğendim golf 8 i ancak torpido gözü soğutması ve halı kaplama olmamasını,

bir de kayar led arka stopun style donanımda dahi olmamasını bir türlü anlayamadım...

7,5 highline donanım bir aracı hiç değiştirmeye gerek yok golf 8 için. R-line için değer sadece onun rakam da çok çok yüksek.
R-Line pakette bile kayar sinyalli Led stop standat değil.

Beyler golf 8  almayı düşünen    amortisör 200 tl ye sipariş verebilir.

5 sene golf 7.5 kullandım kapağı 5 kere kaldırmadım. 

bu tür sacma şeyleri takmayın kafaya..

size tavsiyem döviz kurlarıda uzamadan golf 8 e geçin.

retrofitlerle geleceğin otomobili olacağı kesin bir model.

https://s.click.aliexpress.com/e/_A2C8Yi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Beyler golf 8  almayı düşünen    amortisör 200 tl ye sipariş verebilir.
5 sene golf 7.5 kullandım kapağı 5 kere kaldırmadım. 

bu tür sacma şeyleri takmayın kafaya..

size tavsiyem döviz kurlarıda uzamadan golf 8 e geçin.

retrofitlerle geleceğin otomobili olacağı kesin bir model.

https://s.click.aliexpress.com/e/_A2C8Yi
Ben bundan 100 tane getirtip satmaya basliyim

Bence guzel satar kesin simdiden mal toplamaya baslamislardir

Bana kalırsa çok fazla kullanılmayan şeyleri kırparak daha çok kullanılan ve gözüken şeylere yatırım yapmış demek daha doğru. Led farlar, hayalet ekran, multimedya ekranı, anahtarsız çalıştırma gibi hergün kullanılan şeylere yatırım yapıp 40 yılda bir kullanılan torpido soğutucu ve koltuk altı çekmece, kaput amortisörü gibi şeyleri çıkarmak bana kalırsa mantıklı hamleler. Haa olsa daha mı iyi olurdu kesinlikle evet.

@MrEngineer Ben de size katılıyorum bu konuda....

Kaput amortisörü de bir sevdadır :D  Onsuz olmaz diyenler de var :D  Onlar zaten 8'den uzak dursun :D

arkadaşlar,Volkswagen, çok yakında görücüye çıkacağı yeni sportif SUV Coupe modelinin ismini açıklayarak detayları paylaştı. Volkswagen tarafından yapılan açıklamada SUV’un adı Taigo oldu

Taigo, Avrupa pazarı için de İspanya'nın Pamplona kentinde üretilecek. 2021'in sonunda Avrupa’da, 2022 yılı başında Türkiye’de pazara sunulacak

bu da videosu bence gayet güzel

Ben bundan 100 tane getirtip satmaya basliyim

Bence guzel satar kesin simdiden mal toplamaya baslamislardir
Bülent Abi hazır getirilmişi var :) Golf 8 kaput amasör lobisinin oyununu bozuyoruz :))) 

Şaka maka kaputta veya bagajda lâzım olursa Samsun'dan newton newton boy boy dost fiyatıyla yardımcı oluruz

WhatsApp Image 2021-03-30 at 18.13.18.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bülent Abi hazır getirilmişi var [emoji4] Golf 8 kaput amasör lobisinin oyununu bozuyoruz
)) 
Şaka maka kaputta veya bagajda lâzım olursa Samsun'dan newton newton boy boy dost fiyatıyla yardımcı oluruz
/monthly_2021_03/1880423210_WhatsAppImage2021-03-30at18_13_18.thumb.jpeg.e45575b3755ef25d0b5ce7c62419347b.jpeg
Yapmaa yaaa hayallerimi yiktin

Golf 7 nin bagaj icin takim fiyati ne olur

Benim soğuklardan galiba tam acmiyor bagaj amortisoru

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt