Golf 7 1.6 tdı baskı Balat’a bakım hakkında

Salihcan

Üye
İsim
Salih
Arkadaşlar. Merhaba aracımın baskı Balat’a değişimi yapmam gerekiyor  sachs marka almayı düşünüyorum sizin tavsiyeniz olurmu tabi fiyat olarak uygun alabileceğim bir yer biliyorumusunuz ve birde Ankara’da iyi bir kaportacı tavsiyenizde olursa çok sevinirim  herkese güzel günler dilerim saygılarımla 

@Salihcan sachs kaliteli ürün değiştirmişken kesinlike set halinde değiştirin (alt merkez, debriyaj bilyası ve baskı balata)

@Salihcan Hocam sachs kaliteli bir ürün ve eğer alternatif düşünürseniz bende 1.6 tdi manuel aracımda  LUK marka kullanıyorum sökülmüşken şanzuman yağı değişimi volant kontrolü yaptırmanızı önemle tavsiye ederim.

Bir yerde söylemişlerdi tam hatırlamıyorum ama aracın üzerinden ne çıkarsa onu takın diye. Yani fabrika luk takmışsa luk takın sachs takmışsa sachs takın. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar. Merhaba aracımın baskı Balat’a değişimi yapmam gerekiyor  sachs marka almayı düşünüyorum sizin tavsiyeniz olurmu tabi fiyat olarak uygun alabileceğim bir yer biliyorumusunuz ve birde Ankara’da iyi bir kaportacı tavsiyenizde olursa çok sevinirim  herkese güzel günler dilerim saygılarımla 
Aracınızın yaşı yüksek ise servisteki kampanyalı fiyatlar ile dışarda yaptıracağınız rakam arasında ufak farklılıklar oluyor.,

Diğer konu eğer aracın değişim sonrası eski performansı gibi olmasını istiyorsanız baskı-balata seti, şanzıman yağı, ve volant diskinin komple değiştirmeniz gerekir tek başına baskı-balata ile tam randıman alamazsınız.,

Volant diski çok iyi kontrol edilmeli., genellikle volant diski de yıpranır doğal olarak ve kesinlikle volant diski taşlanmamalı veya torna yapılmamalıdır., bu doğru bir işlem değildir., ilerde masraf çıkarır ilerde aynı işçiliği aynı masrafı 2. kez yapmak zorunda kalırsınız..

Geri
Üst Alt