HERKESE ESENLİKLER (Tanışma)

Hoş geldiniz hocam, en kısa zamanda Golf'e geçmeniz dileğiyle... :)

@Timur aynı yolu izlemişiz polo ile. 

piyasa dengesiz, ederi konusunda net bir şey çıkmaz burada.

sizin yerinizde olsam az beklerdim, yeni golf veya leon alanlar eldeki 7/7,5 ları uugun fiyata satarlar apar topar yeniler gelmeye başlayınca

[mention=22427]Timur[/mention] aynı yolu izlemişiz polo ile. 
piyasa dengesiz, ederi konusunda net bir şey çıkmaz burada.
sizin yerinizde olsam az beklerdim, yeni golf veya leon alanlar eldeki 7/7,5 ları uugun fiyata satarlar apar topar yeniler gelmeye başlayınca
Değerli yorumun için teşekkür ederim. Bu sabah uyandığımda aracımda “araç aydınlatması arıza”
Yazıyordu. Nazara mı geldim ne oldu anlamadım.
Ben aracı aldığımda amerikan parkları açıktı.
Vcds ile kapattım ama sonra bu uyarıyı aldım.
Konu yeri değil ama siz anlar mısınız acaba ?
5a73deb94116e1e3cae72aec5cef169a.jpg

Hoşgeldiniz.

Ben de önceden Chrome Edition Polo kullanıyordum. Birçok B sınıfı arabanın yanında en iyisi Polo'ydu bence ama zamanla küçük gelmeye ve zevk vermemeye başlamıştı. Maddi durumu sağlayınca hemen hayalim olan Golf'ü aldım.

İnşallah siz de en kısa zamanda istediğiniz Golf'e kavuşursunuz.

Hoşgeldiniz.
Ben de önceden Chrome Edition Polo kullanıyordum. Birçok B sınıfı arabanın yanında en iyisi Polo'ydu bence ama zamanla küçük gelmeye ve zevk vermemeye başlamıştı. Maddi durumu sağlayınca hemen hayalim olan Golf'ü aldım.
İnşallah siz de en kısa zamanda istediğiniz Golf'e kavuşursunuz.
Güzel temenniniz için çok teşekkür ederim. İnşallah tüm isteyenlere de nasip olur. İyi akşamlar

[mention=22427]Timur[/mention] uzaktan bağlanıp hatayı bulabilecek arkadaşlar okursa yardımcı olurlar
Sayın hocam hataları sildim ama sadece bir tanesi kaldı o da “U1014” hatası. Enteresan bir hata sil dememe ramen gitmiyor. Umarım yardımcı olacak arkadaşlara denk gelirim. Yada konu açmam gerekebilir.

Geri
Üst Alt