Neden vurup kaçarlar

Kordi_gs

Üye
İsim
Koray
Arkadaşlar herkese iyi forumlar park halinde ki aracıma büyük ihtimalle belediye otobüsü vurup kaçmış bu nasıl olur şimdi etrafta kamera kayıtlarına baktım gözükmüyor kimse de görmemiş.

EBF60D4E-9826-4D51-8BAD-16E9487CB2DF.jpeg

7708D1E9-E2F0-4A0C-8F5A-9718B5E86946.jpeg

F8F67D51-6337-46D5-89E9-0BDEA966E560.jpeg

geçmiş olsun göçük düzeltme ve birazda rütuş yapınca eskisi gibi olur hocam. Ancak yaşananlar sinir ediyor insanı

@Kordi_gs Gecmis olsun, cok üzücü

Forumda konusu olmustu, Recai usta var maslakta, daha iyisini ben görmdim

ne olur ne olmaz diye ekran resmi alip araba dosyasina atmistim, ekliyorum

Camurluk degismeden ufak rötüs boyasiyla hallolur

Konu silinmis, bulamadim, Allahtan ekran resmi var

recai-usta.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hiçbir şey olmaz. Zaten beyaz renk. Göçükçüler yenisi gibi yapıyorlar artık.

Ayrıca neye bu kadar şaşırdınız ? Burası Türkiye; hatta orası İstanbul :)

Millet kapalı otoparkta komşusunun aracını ya da aynı iş yerinde arkadaşının arabasını dağıtıyor da kaçıp gidiyor/söylemiyor....

@Kordi_gs geçmiş olsun. Hafif çapta benzer durumu ben de taze yaşadım.Araçta tlf nosu olduğu halde boşşş.Arayıp belirtse "gayet normal ikimize de geçmiş olsun " der geçerim.Fakat bu davranışı gösterme  seviyesine ulaşamamış bayağı tiplerin, kaçmayı başarı sayıyor olması beni çileden çıkarıyor.Denk gelsem inanın ibret-i alem yaparım bu tür karaktersizleri bu davranışlarına karşılık.

Golf aracım ile benimde başıma gelmişti   cadde üzerinde olmasına rağmen kameralarda da bulunmaması enteresan durum renk olarak dediğiniz gibi belediye otobüsüne benziyor geçmiş olsun

@tuncer_2632 aynen hocam göçükcü tanıdık var sordum olur diyor ama çakal vurdun numara bırak git sonuçta malıma zarar veriyor 

Geri
Üst Alt