Merhaba İsmim Barış Ankara'dan Selamlar

polbaris

Yeni Üye
İsim
Barış
Herkese merhaba. İsmim Barış. Aranıza Ankara'dan katılıyorum. 25 yaşındayım. Mühendislik Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Forumu uzun zamandır takip ediyorum ve çok fazla bilgi edindim. Hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonra bende kendi tecrübelerimi paylaşmaya çalışacağım. Kendimi tanıtmak bugüne kısmet oldu. Uzun zamandır kullandığım 2009 model vw polo dan sonra geçtiğimiz yaz 2016 VW Golf 7 Highline 1.4 Tsi 125 hp manuel araç almak nasip oldu. Herkese iyi forumlar diliyorum.

IMG_5800.JPG

@tuncer_2632 çok teşekkürler. Araba konusunda çok titiz biriyim. Alırken de satarken de  aracın temiz olması benim için çok önemli. Elimden geldiğince iyi bakmaya çalışıyorum. Bu araç ilk 2. el deneyimim. İlk sahibinden almıştım sağolsun iyi bakmış arabaya :)  Ben daha tam ilgilenemedim derslerden dolayı ama güzel şeyler yapıp forumda bilgi olarak aktarmayı düşünüyorum.

Herkese merhaba. İsmim Barış. Aranıza Ankara'dan katılıyorum. 25 yaşındayım. Mühendislik Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Forumu uzun zamandır takip ediyorum ve çok fazla bilgi edindim. Hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonra bende kendi tecrübelerimi paylaşmaya çalışacağım. Kendimi tanıtmak bugüne kısmet oldu. Uzun zamandır kullandığım 2009 model vw polo dan sonra geçtiğimiz yaz 2016 VW Golf 7 Highline 1.4 Tsi 125 hp manuel araç almak nasip oldu. Herkese iyi forumlar diliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 44748
Hoş geldiniz hocam, aracınıza da maşallah (y)

@polbaris Hoşgeldiniz barış bey. İyi forumlar.

Son sene bitmiş artık müh. de diyebiliriz.

Geri
Üst Alt