Bir Yıl Beklemiş Sıfır Araç Alınır mı?

@ZITIPAŞA akü değiş, bakımını yaptır.  iyi bir detaycıya ver. max 10k .

sarı sitede 390 dan başlıyor zaten fiyat almak isteyen için güzel fırsat

mevcuda göre fiyat farkı iyiyse sıfır sıfırdır hemen alırdım.bi tanıdığım o şartlarda passat aldı 1 yıl bakımını yapıp verdiler.340 bin tl ye sedefli siyah business passat almış oldu.

Dövizi altını geçtim artıkta ülke elden gidiyor; TSK giriş için irtica faliyetlerde bulunmamış olması gereken kararın kaldırılması nedir? Gerçekten 19 sene hazırlık aşamasıydı asıl şimdi başlıyoruz diyen Mahir Ünal’ın lafının arkasından sonra bu kararın ortaya çıkmasıda çok manidar ve sonraki alınabilecek yeni kararları gösteriyor.

yazık oluyor canım ülkeme ve elimizden oy vermekten başka birşey gelmiyor. 

Hocam ben yerinizde olsam aracı yerinde görmek isterdim. Ordan kapalı da yada açıkta beklediğini anlayabilirsiniz. 

Hocam ben yerinizde olsam aracı yerinde görmek isterdim. Ordan kapalı da yada açıkta beklediğini anlayabilirsiniz. 
son durumda öyle yapacağım galiba, yerinde görüp içime sinerse alacağım. 

marş yapmamış bir yıllık araç alınır fiyat tabiki bu konuda en büyük etkendir ama siyah renk benimde şahsi fikrim uğraşması zor bir araç 

Dövizi altını geçtim artıkta ülke elden gidiyor; TSK giriş için irtica faliyetlerde bulunmamış olması gereken kararın kaldırılması nedir? Gerçekten 19 sene hazırlık aşamasıydı asıl şimdi başlıyoruz diyen Mahir Ünal’ın lafının arkasından sonra bu kararın ortaya çıkmasıda çok manidar ve sonraki alınabilecek yeni kararları gösteriyor.

yazık oluyor canım ülkeme ve elimizden oy vermekten başka birşey gelmiyor. 

Yanlış başlığa yazmışım kusura bakmayın.

...

Moderatör tarafında düzenlendi:
tam bugün aracı satıyordum, bu durumu öğrenince apar topar o telaşla aradım vazgeçtim. gelme dedim alıcıya.. aracı da satamamış olduk.  <_<

şimdi tekrar sil baştan araç satmaya çalışacağız.

bu aracı alsatcılar, galericiler 355e alır. 399 a satışa koyar, en kötü 380e satar. makyajlı kasa elegance dan daha güzel bence, makyajsız highline. led high stoplar, arka tepsi/bardaklık, jantlar, gerçek çift çıkış egsoz.

param olsa kendim alır satardım.

Konuyu baştan sona okudum; belli olan, kesin olan, net olan birçok konu uzun uzun tartışılmış öncelikle buna anlam verememiş bulunmaktayım.

Onun dışındaysa bu aracı almaktan vazgeçtiğiniz takdirde yarına kalmadan satılacaktır.

@ft19 Hocamın da belirtmiş olduğu gibi şuanda buna uygun bütçem olsa hiç düşünmez bizzat ben satın alırdım aracı.

Herkes lastik deyip durmuş daha bayiden yeni çıkmış garantisi yeni başlamış aracın lastiklerinde eğer beklemeden dolayı bir sıkıntı çıkarsa bunu da garantiden yaptırabilmeniz mümkün olur en azından ben öyle yapardım onun dışındaysa 1 yıl beklemiş olsa da sıfır aracın lastiklerinde bir şey olacağını zannetmem. Yeri geliyor kendi kullanmakta olduğumuz araçlar çeşitli sebeplerden 1 yıl gibi uzun sürelerde yatırabiliyoruz.

Bunun dışında akü konusunu konuşmaya dahi gerek yok bitmişse sıkıntı çıkarırsa garantiden zaten değişiyor.

Araçta başka bir hasar da olmadığına göre bu fiyata kaçmaz bir fırsat bu araç. Siz de belirtmişsiniz ve birçok kişi de aynı düşüneceye sahip; makyajsız kasa bana göre de makyajlıdan daha iyi. Ve C5 AC alternatifini belirtmişsiniz ki, bu Tiguan alternatifinden sonra çok büyük hata olacaktır. Uzun bir Tiguan deneyimine sahip olup C5 Aircross test sürüşü yapmış biri olarak belirtiyorum bunu. Tamam iyi hoş araba ama 20 dk'lık test sürüşünde dahi kalite eksikliği yalıtım yetersizliği bariz kendini belli ediyor.

Hem sıfır makyajlı kasa fiyatları, hem ikinci el piyasası nerden bakarsak bakalım araç çok mantıklı şuanda. Bakımını vermesiler istiyorlarsa cebimden bile yağını filtresini değiştirir alırdım.

Ayrıca aklınızda bir fikir olsun diye paylaşayım;

Geçen hafta Golf 8 için Malatya Miram Oto'ya uğradığımda DOD'da satılık bir tane aynı belirttiğiniz gibi bir sıfır highline araç vardı. Fakat bu aracın tescili yapılmıştı plakalıydı ona rağmen 410 fiyat etiketine sahipti. Aracın fotoğrafını da alta ekliyorum.

8F4A70B0-93FC-4FF8-A2C2-A257448D8658.JPG

IMG_4449.JPG

Hepinize cevaplarınız için tek tek teşekkür ederim.

Renk olarak Beyaz ve Siyah seçeneği vardı, zor olduğunu eski aracımdan biliyordum ama beyaz yerine siyahı daha çok beğendik.

Aracı alıp kendi cebimden yağ ve filtre değişimi yapıp teslim almaya karar verdim.

Şu an tek sıkıntı mevcut aracımı tekrar satmaya çalışmak olacak.  

Hepinize cevaplarınız için tek tek teşekkür ederim.

Renk olarak Beyaz ve Siyah seçeneği vardı, zor olduğunu eski aracımdan biliyordum ama beyaz yerine siyahı daha çok beğendik.

Aracı alıp kendi cebimden yağ ve filtre değişimi yapıp teslim almaya karar verdim.

Şu an tek sıkıntı mevcut aracımı tekrar satmaya çalışmak olacak.  
Bence doğru tercih yapmışsınız. Hayırlı olsun

Geri
Üst Alt