Golf 8 ile merhaba

@MrEngineer merhaba, aracınızın fotoğrafını da en kısa zamanda görmek isteriz :)  hayırlı olsun güle güle binin

Öncelikle hos geldiniz

Hayirli olsun 8

Sonra geçmiş olsun diyeyim yakinda anlarsiniz

Sizi X 2 olarak ekledim listeye

IMG_4472.jpg

@MrEngineer hoşgeldin. Manisa merkezde mi oturuyorsun?
Merkez Hocam.

Aramızda Golf 8 sahibi ilk üyesiniz. Aramıza hoşgeldiniz, kazasız belasız sürüşler. 
Teşekkürler hocam inşallah hepbirlikte :)

Öncelikle hos geldiniz

Hayirli olsun 8

Sonra geçmiş olsun diyeyim yakinda anlarsiniz

Sizi X 2 olarak ekledim listeye

Ekli dosyayı görüntüle 44744
Ritüel böyleyse demekki :)  

Hoş geldiniz , hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın, sürüş izlenimlerini bekliyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar, İsmim Barış 27 yaşında makine mühendisiyim. Manisa'dan hepinize sevgiler.

Daha önce golf7 kullanmış birisi olarak golf8 ile aranıza katıldım. Herkese iyi günler, güzel sürüşler.
Hoş geldiniz hocam, aracınız hayırlı olsun.

Bol fotoğraflı ve Golf 7 ile kıyaslamalı bir konu bekliyoruz sizden. :)

• Beğen
Tepkiler: SCC
Birkaç gün içerisinde tüm yönleriyle karşılaştırmalı bir konu paylaşımı yapmayı planlıyorum. Henüz test aşamasındayız :)  

Merhabalar, İsmim Barış 27 yaşında makine mühendisiyim. Manisa'dan hepinize sevgiler.

Daha önce golf7 kullanmış birisi olarak golf8 ile aranıza katıldım. Herkese iyi günler, güzel sürüşler.
Hoş geldiniz ve hayırlı olsun yeni aracınız. 

Hangi paket, renk, donanım ve fiyat acaba.? 

Hoşgeldiniz hocam :) aracınız hayırlı olsun. Golf7 sonrası izlenimlerinizi merak ediyorum 

[mention=22424]MrEngineer[/mention] akşam maltaya getir arabayı da bir bakayım o zaman hem tanışmış oluruz [emoji3] benim arabayla karşılaştırırız istersen [emoji6]
[mention=11839]HONEY[/mention]Ben arkadaştan baklavayı tahsil ederim bülent abi [emoji3]
Vekaleti sana verdim ok dir

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt