golf 7,5 koltuk ısıtma ve otomatik park

sajmora98

Üye
İsim
Zafer
aracımın dışı bitti şimdide yavaş yavaş içini doldurmak istiyorum böyle bir hayalim var. ilk öncelikle koltuk ısıtma istiyorum ardından da otomatik park nereden tedarik edebilirim ücreti ne kadardır kablolar vs. işçilik ne kadar tutar bu konuda bilgi edinmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Guzel retrofit plani

Koltuk isitma paneli [mention]GodThread [/mention] da vardi sanirim

Pla icinde [mention]zulalyol [/mention] hocada var galiba

@HONEY fiyatları ne tutar bana abi detaylı bilgi verebilme şansları yada şansınız varmıdır ben bilgi edinmek istiyorum. ilerleyen zamanlarda yavaştan içinede geçelim diyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=11839]HONEY[/mention] fiyatları ne tutar bana abi detaylı bilgi verebilme şansları yada şansınız varmıdır ben bilgi edinmek istiyorum. ilerleyen zamanlarda yavaştan içinede geçelim diyorum.
Etiketledim kendilerini mesaji gorunce bilgi verebilirler

@sajmora98 hocam paneli ben 700 liraya forumdan almıştım 700 liraya satıyorum şu an,

pedleri aliexpresten 1000 lira 1200 lira arasında değişiyor kablo setleri ile, işçiliğine pedlerin 350 400 verdim.

Montaj için de benim bcm desteklemiyordu bcm ve kablo işçiliğine sadece montaj oldu kabloların her şey hazır geliyor zaten 800 lira istedi ender bcm ile beraber.

@GodThread teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için şuan düşünmüyorum ilerleyen zamanlarda düşüneceğim bi bilgi almak istedim bilgi edinmek amacıyla ender elektronikte de var bunlar orayı tavsiye edermisiniz herşey dahil

@sajmora98 her şey dahil fiyat pahalı olur forumda bu işi yapan arkadaşlar var onlar size daha çok yardımcı olur hem fiyat konusunda hem de ilgi alaka konusunda ender de zaman eşittir para, forumdaki arkadaşların konularıda mevcut isterseniz bi bakın

Geri
Üst Alt