Jump to content

golf 7,5 koltuk ısıtma ve otomatik park

Recommended Posts

aracımın dışı bitti şimdide yavaş yavaş içini doldurmak istiyorum böyle bir hayalim var. ilk öncelikle koltuk ısıtma istiyorum ardından da otomatik park nereden tedarik edebilirim ücreti ne kadardır kablolar vs. işçilik ne kadar tutar bu konuda bilgi edinmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim

tarihinde sajmora98 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gönderildi: (düzenlendi)

@HONEY fiyatları ne tutar bana abi detaylı bilgi verebilme şansları yada şansınız varmıdır ben bilgi edinmek istiyorum. ilerleyen zamanlarda yavaştan içinede geçelim diyorum.

tarihinde sajmora98 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] fiyatları ne tutar bana abi detaylı bilgi verebilme şansları yada şansınız varmıdır ben bilgi edinmek istiyorum. ilerleyen zamanlarda yavaştan içinede geçelim diyorum.

Etiketledim kendilerini mesaji gorunce bilgi verebilirler
sajmora98 bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@sajmora98 hocam paneli ben 700 liraya forumdan almıştım 700 liraya satıyorum şu an,

pedleri aliexpresten 1000 lira 1200 lira arasında değişiyor kablo setleri ile, işçiliğine pedlerin 350 400 verdim.

Montaj için de benim bcm desteklemiyordu bcm ve kablo işçiliğine sadece montaj oldu kabloların her şey hazır geliyor zaten 800 lira istedi ender bcm ile beraber.

sajmora98 bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...