Acc hatası

@GodThread teşekkür ederim aynı dileklerim senin ve diğer araç sahipleri içinde geçerli olsun.Hatice iyi değildi ama netice iyi iyi .. :)  

@memin Golf 7 lerde mekanik kalibrasyon vidalari var, onlarla düzgün şekilde kalibre edildiği zaman sorun olması zor. Logo arkasinda yerine çok iyi oturtmak ve ayarlamak gerekiyor son yapilanlar ve çözüme bakılırsa, ugrastiriyor baya.

Tabii izgaraya logo arkası radar takip kalibrasyon bi türlü düzen tutmayinca tekrar ızgara tipi radar'a dönen de oldu, bu yerinden olabilir belki.

@memin Golf 7 lerde mekanik kalibrasyon vidalari var, onlarla düzgün şekilde kalibre edildiği zaman sorun olması zor. Logo arkasinda yerine çok iyi oturtmak ve ayarlamak gerekiyor son yapilanlar ve çözüme bakılırsa, ugrastiriyor baya.

Tabii izgaraya logo arkası radar takip kalibrasyon bi türlü düzen tutmayinca tekrar ızgara tipi radar'a dönen de oldu, bu yerinden olabilir belki.
Ben onu bunu bilmem Cem abi bence o radarlara senin o mübarek ellerin ilk siparişi geçmeyip,sonrasında aktivasyon ve kodlamayı sen yapmadığın için ben!bukadar sorunların çıktığına inanmaya başladım.

@İlker34 tamamdır hocam teşekkürler. Bursa’da Gökhan hocam var sanırım kendisiyle görüşürüm müsait bir zamanda yanına uğrayıp aracı göstereceğim inşAllah 🙏🏽

@ZaGani anladım hocam zaten bugüne kadar sorunsuz kullanıyordum yağmurlu havada  denk geldi umarım geçici bir durumdur bilemedim hayırlısı bakalım, sağolun.👍🏽

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ZaGani Hangi radar takılı hocam araçta, 7 için olan ızgara tipi ısıtmalı radar'da bu sorun yoğun kar yagisinda birikme olmadığı surece yasanmiyor pek. 

@ZaGani Hangi radar takılı hocam araçta, 7 için olan ızgara tipi ısıtmalı radar'da bu sorun yoğun kar yagisinda birikme olmadığı surece yasanmiyor pek. 
Hocam h10 radar var. Sorunu ben tesadüfen cozdum. Adaptasyon kanallarda lens ısıtıcısı kapalıymış. Onu açınca sorun kalmadı. Belki bundandir diyecektim ki 7.5 miş arkadaşın aracı.

@CemK hocam kodunu vs bilmemekle beraber bendeki logo içi radar sanırım yanlışım yoksa öyle hatırlıyorum. Normal yağışta sıkıntı hiç olmadı bugüne kadar. Bugün yoğun yağmur yağışı vardı, su birikintilerine vs girdim yolda ondan sonra oldu açıkçası.😑

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt