Merhabalar nav destekli hayalet aldım yalnız !

Ohhhh masallah super olmus

Gule gule kullanin hocam

Bildigim kadari ile mib 2.5 cihaz almaniz gerekiyor discovery pro 2.5

Kaca aldiniz hayaleti fikrimiz olsun ben alamayacagim ama

8.000₺ sıfır montaj dahil ünitemi bi vag işiyle uğraşan ustaya gönderdim bana diyor senin üniteni alırım 2.000₺ fark ödersin hayaletede yansır sizce tercihiniz ?

8.000₺ sıfır montaj dahil ünitemi bi vag işiyle uğraşan ustaya gönderdim bana diyor senin üniteni alırım 2.000₺ fark ödersin hayaletede yansır sizce tercihiniz ?
Makul gibi rakkam 2.000 tl farkla harman üniteyi verecek sanirim

Yada hangi model unite verecek onu ogrenin bence parca kodu nedir

Hayalet ile unite arasi optik kabloda gerekecek sanırım yanlis bilmiyorsam

@HONEY doğrudur fiber kablo bende var tam bilgi alamadım mib 2 olması lazım farkı 5.000₺ ödersen eğer klibli videoda yansır dedi

Ama şöyle bi durum var sizinde dediğiniz gibi harman ünite olmadan yansıma nasıl oluyordur acaba program yazılımı tekrardan atıyorlar bilemedim

Sizin cihaza 5000 fark istiyorsa harman icin ucuk geldi fiyat

Sizin unite 3.000 tl civari olsa 5000 tl fark verince 8000 tl üniteye vermis oluyorsunuz

Birde ekraniniz 8” kaliyor

Ben olsaydim mevcut 8” ekran unite ve cerceveyi 5000 tl civarina satar

9.2 “ komple discovery pro ya 9.000 tl civarina gecerdim

4.000 tl civari farkla

Teşekkür ederim abim tercihin icin ben bu 2.000₺ farkı bİ öğreneyim nedir bu fark diye mib 2 dedilerde bana ben tam bi öğreneyim

Ahmet bey zaten MIB2 STD cihazdan yansıtamazsınız. 

Discover Pro almanız gerekiyor. MIB2 Pro'da olur, MIB2.5 Pro'da. Her ikisi ile de yansıtabilirsiniz. Bazı Discover Media'lar da yansıtıyor. 874 kodlu ürünler. 

Ayrıca bu Harman ünite isimlendirmesi de nasıl Lugatımıza girdi bilmiyorum ama. Harman denildiği zaman insanlar MIB2 sanıyor. MIB2.5 üniteler de Harman. Yani siz Harman ile değiştirecek dediğiniz zaman MIB2 mi yoksa MIB2.5 mi bilmesi imkansız kimsenin. 

Elinizdeki üniteyi verip, 2000 TL verip bence alın. Discover Pro olacağı aşikar. 

Ünite gösterge seçmez. Destekler ise hepsini destekler. Sizin sorunun aynısından geçenlerde @forjust1day tuna da yaşadı. Ve çözüme kavuşturdu. 

@Alii merabalar öncelikle ustala konustum dediki senin ünitenin yeni versiyonunu vericam sana senin arabaya göre yazacam hayaletine de yansıcak app connect’e aktif olacak ona rağmen 2.000₺ dedi öbür türlü istersen klipli video vsvs fark 5.000₺ olur dedi

@Alii merabalar öncelikle ustala konustum dediki senin ünitenin yeni versiyonunu vericam sana senin arabaya göre yazacam hayaletine de yansıcak app connect’e aktif olacak ona rağmen 2.000₺ dedi öbür türlü istersen klipli video vsvs fark 5.000₺ olur dedi
Hocam, parça kodu vs. bilmeden hem ustanın ne yaptığını hem de neye mal olacağını bilmek güç. Bu bağlamda ustanıza güvenip 2000 TL verip bence işleminizi yaptırın. 

Geri
Üst Alt