Koltuktaki sigara yanığı onarımı için tavsiye

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Selamlar dostlar.

Şoför koltuğunda aracın eski sahibinden kalma leblebi büyüklüğünde bir sigara yanığı var. İnternette araştırdım fakat koltuğu daha da beter ediyorlar vs diye yorumlar okudum.

Yanığın olduğu yer deseni düz siyah gibi. O yüzden çok zor olacağını sanmıyorum, deneyimlediğiniz/bildiğiniz sigara yanığı onarımı yapan yer tavsiyelerinize açığım. Tercihen İst Avrupa yakası.

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=19510]mufayu[/mention] autokinge araç emanet edilmez hocam daha berbat ederler ilk zamanki kalitelerinden eser kalmamış onlarda
autoking bilinçsiz şubeleşme işine girince çok problem oldu ve cezasını çekti,eskisi gibi kartel değil artık.Rs autoking'in pazar payının büyük bölümünü kaptı.Akıllanmışlardır

Anadolu ve avrupa paylaşılsa ne güzel olur@ahmetcakmak :)

@AhmetCakmak hocam yanık koltuğun neresinde tam olarak? Ortadaki alcantra kısmında mı kenarlardaki koyu gri kısımda mı yoksa kenar orta arası açık gri bölgede mi ? 

@AhmetCakmak hocam yanık koltuğun neresinde tam olarak? Ortadaki alcantra kısmında mı kenarlardaki koyu gri kısımda mı yoksa kenar orta arası açık gri bölgede mi ? 
Araç Golf değil hocam Qashqai. Şu düz desenli yerde küçük bir nokta şeklinde. Bu hafta yaptıracağım bakalım.

image.png

@AhmetCakmak Hocam  forumda bir arkadas cok güzel yaptirmisti benzer yanigi, ama 1-2 yil önceydi sanirim, hatirlamiyorum kimdi, belki bulabilirsiniz

@ogzogz Teşekkürler hocam epey uzak olduğu için Avrupa yakasında bakıyorum. Henüz vakit ayırıp detaylı araştıramadım ama haftaya yaptıracağım sanırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt