GOLF DİJİTAL GÖSTERGE (HAYALET) HIRSIZLIĞI!

sergentunc

Üye
İsim
Sergen
Arkadaşlar selamlar, şöyle bir habere denk geldim. Golf’lere de dadanmışlar bu kanı bozuk emek hırsızları belli ki. Lütfen dikkatli olunuz, kapalı otoparkı vs sitede içinde oturmayanlar özellikle daha fazla dikkat etsin. Ben İstanbul Bahçelievler’de oturuyorum geçen buradaki Mercedes’lerin amblemlerini radarlarıyla beraber çalmışlar hep. (Burası da İstanbul Bayrampaşa imiş)

B5D2FB84-6C0B-404D-B34F-1E941F45A801.jpeg

C09AE4A2-E147-4EDD-9DBE-B59A75A31BA1.jpeg

AB00FA04-F3F5-4CDF-91E7-FE9267363E5B.jpeg

@AhmetCakmak Kesinlikle size katılıyorum. bunlar mutlaka bu ekranı satacaklar, ekranı çalınan arkada km bilgisini verirse forum üyesi arkadaşların bilgisi olur, satın alacaklar da almaz bu ekranı....

Leon farlarının çalınmasını haberlerden görmüştük sıra ekranlara geldi. Yani küçük ama pahalı parçaları çalıp satıyorlar. Özellikle İstanbul'da oluyor böyle olaylar. Allah kimseye göstermesin.

Çok üzücü :( siparişe göre iş yapıldığı aşikar. Söylendiği gibi bir zamanlar leon farları vardı şimdi hayalet gösterge taktırmak furyası başladı. Bi ara da 7.5 stop çalanlar vardı ama sık değildi sanırım onu yapanlar. Allah ıslah eylesin diyelim... 

Arkadaşa çok geçmiş olsun, her yerde km'sini paylaşması lazım belki az ihtimal de olsa bu şekilde denk gelinir ve alınmaz.

Ben bu çıkma parça retrofitlerinden çekiniyorum. Aklımdan acaba bu parçayı çaldılar da mı alacağız, ya da biz isteyince sipariş usulü mü çalıyorlar? Diye düşünmeden edemiyorum. Umarım kimse yaşamaz böyle bir durumu.

Alarm kodlaması yapılmış olsaydı keşke ozaman sadece bi camla kurtarılabilirdi.

Gruptan olan arkadaşlara Alarm kodlamasını ücretsiz yapabilirim. Bahcelievler tarafındaki arkadaşlara

Alarm kodlaması yapılmış olsaydı keşke ozaman sadece bi camla kurtarılabilirdi.

Gruptan olan arkadaşlara Alarm kodlamasını ücretsiz yapabilirim. Bahcelievler tarafındaki arkadaşlara
Alarm kodlaması yapılsaydı ne fark edicekti..? bilmediğimden soruyorum

Hırsızlar camı kırıp içerken kapıyı açarak bu işleme başlıyolar. Kodlama yapılsaydı kapı açıldığı anda korna yüksek sesle çalmaya başlayacaktı
Hımm anladım sağol hocam., hatırdağım kadarıyla orjinal alarm opsiyonu olan araçlarda camı kırsa bile kapıyı içerden açamıyorlardı., tek seçenekleri mecburiyetten kırdıkları camdan içeri girmeleri gerekiyordu., tabii birde çaldıktan sonra geri çıkmaları vs.. caydırıcı bir özellikti..

Hırsızlar camı kırıp içerken kapıyı açarak bu işleme başlıyolar. Kodlama yapılsaydı kapı açıldığı anda korna yüksek sesle çalmaya başlayacaktı
Malum kablo aldım. her nekadar henüz gelmese de. Bunun kodlaması varmı?

Varsa nasıl?

Geri
Üst Alt