Güncellenebilen Vag Kablosu Var Mı? Avrupa Sürüm Kablo Ne Demek... Ucuz Avrupa Sürüm Vag Kablosu?

Merhaba arkadaşlar.
Bu güncellenebilir kablodan 4 ay önce bende almıştım. Biraz aradan sonra bu gün kabloyu kullandığımda yeni versiyon güncellemesi olduğunu gördüm ve güncelledim. Program 16.8.1 versiyona güncellendi. Kabloyu araca taktığımda yeni program kablonun firmware güncellemesini de yaptı. Kablonun sürümü 1.94'den 1,96'ya yükseldi. Araca bağlandığımda özellikle adaptasyon menü altındakiler değişmiş, sanki eski sistem olmuş gibi geldi bana.

Ekli dosyayı görüntüle 8073Ekli dosyayı görüntüle 8074

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2-3 ay geriden geliyor anldığım kadarıyla. Bakalım kaç versiyon daha alacak. Sizden ricam sürekli biz ile paylaşmanız.

2-3 ay geriden geliyor anldığım kadarıyla. Bakalım kaç versiyon daha alacak. Sizden ricam sürekli biz ile paylaşmanız.
@yusuf hocam,  1 - 1,5 aydır kabloyu kullanmamıştım, belki daha önce de gelmiş olabilir güncelleme.

Bende merak ediyorum kaç güncelleme alacak, verdiğimiz parayı hak edebilecek mi :)  

duruma göre buradan bilgilendiririm.

@yusuf hocam,  1 - 1,5 aydır kabloyu kullanmamıştım, belki daha önce de gelmiş olabilir güncelleme.

Bende merak ediyorum kaç güncelleme alacak, verdiğimiz parayı hak edebilecek mi :)  

duruma göre buradan bilgilendiririm.
Hocam güncel sürüm şu an 16.8.3 o yüzden dedim. Bu hali de iyi ama. Asıl mesele 17 olacak mı. 

Hocam güncel sürüm şu an 16.8.3 o yüzden dedim. Bu hali de iyi ama. Asıl mesele 17 olacak mı. 
Ben son sürüme güncellendi sanmıştım. Dediğiniz gibi geriden geliyor olabilir.
Hayırlısı bakalım. Ara ara kontrol ederim artık.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@yusuf hocam,

Kablo bu gün 16.8.3 e de güncelendi. 

Sadece program güncellendi, bir öncekinde olduğu gibi kablonun firmware'si güncellenmedi. Sanırım firmware değişikliği yok.

Bilgine,

kablo.png

Sayın Hocalarım,  Vag kablosu almak istiyorum. Aracım 2016 Golf 1.4 TSİ Highline. Ayrıca bir arkadaşımında 2014 1.2 TSİ Comfortline aracı var. Bu kablo ile her iki araca da kodlama yapabilir miyiz?

Sayın Hocalarım,  Vag kablosu almak istiyorum. Aracım 2016 Golf 1.4 TSİ Highline. Ayrıca bir arkadaşımında 2014 1.2 TSİ Comfortline aracı var. Bu kablo ile her iki araca da kodlama yapabilir miyiz?
Hocam 16.8 kablo alırsanız iki aracı da sorunsuz kodlar.
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170110014443&SearchText=vcds+16.8
Buradaki kablolar iş görür. 16.8.0 da olur 16.8.4 de. 4 olanın sürümü daha yeni sadece.

Yusuf hocam Zafer hocamın kablosundan bende aldım. Aldığımda 16.8.4 tü şimdi 17.1.2 oldu bilginize

Geri
Üst Alt