Jant tercihi

Lastiksiz dijon 3000 pahalı denmiş. Doğru bence de pahalı ama sahibinden de nerdeyse 3000 lira altı dijon yok. Lastiksiz kaça alınır lastikli kaça alınır? Lastikliler de yarısından fazlası 2015- 16 lastik onları da lastikten saymıyorum aslında. 

Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın. Dijon jant hastası olsam da, araç durban jantlar ve yay ile birlikte çok güzel duracak.

@ilker80  çok güzel olmuş. Durbanlar gayet iyi fiyata alınmış bence sorunsuz ve temiz olduğunu düşünürsek. LAstik seçimide çok isabetli olmuş. Yay içinde mubea olmazsa vogland yada eibach öneririm.

Çok teşekkürler jantlar orjınal , spcer yok dusunmuyorum da . Daha yay yok ondan ilk liften indiğinde leylek gibiydi tekrardan servise mubea yayı sordum temin edelirse mubea almayı düşünüyorum olmazsa eicbah için 210 euro fiyat denildi eibach düşünüyorum . Uzun dönemde yazarım yakıt konfor ama genelde uzun yol kullanıyorum sehir içi hanımın arabası yarısı kullanıyorum 😬

@ilker80 mrb hayırlı uğurlu olsun. Mubea'yı 1,5 yıl önce bursa doğuş'a getirtmiştim ben. O zaman sadece C kodlu olanı getirebiliyorlardı. Şimdi durum ne bilmiyorum.20210325_062626.jpg20210325_062523.jpg

@Culture33 yaylar 3,5 eibach spacer yok takmamda hayatta. spacer takacaksan replika alsaydın aynı şey. replikalar ofsetli çünkü.

Servisten haber bekliyorum c kodlu 980 kg araclara uyumlu sızınkı 1300 uymayabilir denildi. Mail attılar ona gore sipariş vercem sizin arac ne 1.2 1.4 1.6 ? memnun musunuz ? Çok düşürdü mü 

Servisten haber bekliyorum c kodlu 980 kg araclara uyumlu sızınkı 1300 uymayabilir denildi. Mail attılar ona gore sipariş vercem sizin arac ne 1.2 1.4 1.6 ? memnun musunuz ? Çok düşürdü mü 
1.4 manuel. Düşüklüğü bana yetti, ben memnunum. Mubea yaylarla ilgili açılmış konular var forumda. Vaktiniz varsa  bi göz atın. Aks ağırlıkları böyle:20210325_101150.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Culture33 yaylar 3,5 eibach spacer yok takmamda hayatta. spacer takacaksan replika alsaydın aynı şey. replikalar ofsetli çünkü.
5 yıldır tüm golflerimde hr spacer ve hr orjinal bijonları var tek bir sorun yaşamadım.Eibach yaya nasıl güvenip takabiliyorsak eibach hr spacerlara da güvenmekte sorun olduğunu düşünmüyorum.Sanayide Ahmet/Mehmet ustanın yapacağı ne spacerı nede bijonu bende takmayı düşünmem aracıma.(Not amcalarım Tornacı tornadan adam kalıbı çıkarırlar işlerinden o kadar iyidirler)

@ilker80 mrb hayırlı uğurlu olsun. Mubea'yı 1,5 yıl önce bursa doğuş'a getirtmiştim ben. O zaman sadece C kodlu olanı getirebiliyorlardı. Şimdi durum ne bilmiyorum.Ekli dosyayı görüntüle 44815Ekli dosyayı görüntüle 44816
Bundan spariş verdim 2-3 haftaya gelir denıldı 2380 tl ye . Olmazsa geri iadesi yok dıye de tehdıt de edildim . Tabi sipariş sonrası iade işini tüketici heyeti belirler dedim cıktım . İnsallah ters tepmez. ilk basta tek yay 4 tane almanız lazım denıldı sonra seti denildi , bu kadar bilgisizlik allah yardım etsin  😬

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam servis gerçekten böyle mi söyledi?

980 kg Golf var mıymış sorsaydınız. :D

Ön-arka maksimum ağırlıklara göre bakılıyor, aracın ağırlığı değil yani o.

Ön veya arkanın 1300 kg olma ihtimali pek yok gibi.

Geri
Üst Alt