ACC'li Direksiyon Değişimi

ZaGani

Katılımcı Üye

İsim
oguz
Arkadaşlar selamlar, Golf 7 2016 aracımın direksiyonunu degismeyi planlıyorum. Aracimdaki direksiyonda gorseldeki gibi mode tuslu acc tus takimi var. Fakat takacağım ya da araştırdığım çoğu rline direksiyonda diger gorseldeki gibi araba işaretli tuş takımından bulunuyor. Olur da boyle bir direksiyon alırsam doğrudan benim aracıma uyar mi? Aracimda 5q lu high gateway var. Teşekkürler.

6E9C5884-5791-4CE2-A82B-F55E37BD788F.jpeg

CF5861F2-A0DC-4B17-9F65-84516E1AC3AC.jpeg

Bence aynen olur

Direksiyon buldunuz mu varda acc li r line

Bence aynen olur

Direksiyon buldunuz mu varda acc li r line
Bakıyorum hocam, airbagli arıyorum uygun fiyatlı bulabilirsem anca o sekilde degerlendirecegim 😅 ikinci el onceligim ama

Net olarak deneyen bilen var midir acaba?

View/Assistan Menülü tuş takımının aktif olması için 3Q'lu gateaway gerekiyor. 5Q ile çalışmaz. Mode olarak da kullanılmaz.

View/Assistan Menülü tuş takımının aktif olması için 3Q'lu gateaway gerekiyor. 5Q ile çalışmaz. Mode olarak da kullanılmaz.
Ali hocam cok teşekkürler. Mode tuşlu bulmak da cok zor. Muhtemelen bulamam.

@ZaGani 3Q lu gw elimde var hocam, yada rline direksiyon istemezseniz elimde acc tuş takımlı direksiyon da mevcut isterseniz tuş takımını ayrı verebilirim.

@ZaGani 3Q lu gw elimde var hocam, yada rline direksiyon istemezseniz elimde acc tuş takımlı direksiyon da mevcut isterseniz tuş takımını ayrı verebilirim.
Teşekkürler hocam. 3q lu gw gecmek icin epey bi ugrasmam lazim o yuzden kalsin simdilik 😅

Geçen hafta Tiguan 2017 model aracıma Rline direksiyon taktırdım.

Kontrol ettiğimde bütün tuşlar aktif diye teslim aldım.

Ama iyi ki bu konuya denk geldim.

Meğer ACC çalışmıyormuş.

En azından sorun belli.

GW değişimi zor mu yoksa ilgili firmadan direksiyonu değiştirmesini mi isteyeyim.

Teşekkürler.

Geçen hafta Tiguan 2017 model aracıma Rline direksiyon taktırdım.

Kontrol ettiğimde bütün tuşlar aktif diye teslim aldım.

Ama iyi ki bu konuya denk geldim.

Meğer ACC çalışmıyormuş.

En azından sorun belli.

GW değişimi zor mu yoksa ilgili firmadan direksiyonu değiştirmesini mi isteyeyim.

Teşekkürler.
Hocam benim aracimda cok fazla donanim var. Sonradan eklenen surus modu app connect gibi ozellikler var. Suan hepsi sıkıntısız çalışıyor. Yeni gw ye gecmek benim epey bi vaktimi alabilir. Bu isle ugrasmak istemedim. Gerekirse direksiyon degisiminden vazgeçerim. Bence siz de öncelikli olarak firmadan varsa uygun direksiyon talebinde bulunun.

Arkadaşlar selamlar, artı ve eksinin ortasındaki tuş lane assist tuşu mu? Olmadan çalıştırabiliyorum değil mi?

Geri
Üst Alt