"Fırsatçılar Golf stokladı! 49 bin 500 lira farkla satıyorlar"

@BG2017 Bayii galericiymiş değilmiş bakıp uğraşamaz ne yazık ki. Adamlar satın alırken kendi üzerlerine alıyor , yanında çalışanların üzerlerine alıyor. Akrabaları dayısı ,kızı ,çocuğu yedi sülalesine paylaştırıp satın alıyorlar. Satarken notere çok kel alaka tipler geliyor .

Bayideki fiyatı belliyken bunlardan gidip araç alan varsa galericilere kızmamak lazım az bile yapıyorlar 100bin farkla satsınlar. 

2 ay bekleyin almayın araba arabasızlıktan ölen görmedim bugüne kadar.

Bayiler galericilere araba satmak istemiyor hatta tespit edilirse o kişilere tekrar araba satılmıyor ancak yukarıda yazıldığı gibi başka kişilerin üstünden alışveriş yapıyorlar. 

@erkan163 Alırlar alırlar...

Zamanında 2015 te sıfır jetta aldım. 84.500₺ e.
Ertesi gün camlara film çektiriyordum. Biri geldi satılık mı dedi.
Hayır dedim.
95.000₺ veririm dedi.
arabaya film çekilirken biz gittik noterden satışını verdim o paraya.

10 gün sonra 85.500₺ ye tekrar sıfır aldım.

Malesef böyle insanlarımız var.

@Aksel35 Vayy bak ben burayı gormedım desene bizim alamadıgımız 300 araç burda diye hshshs   :p :p

Ülkemizde en geçerli kural: Kör tuttuğunu öper  :p

Eline en ufak bir fırsat geçen, ama bu yaptığım etik değil, ahlaki değil diye düşünmeden, kazığı geçiriyor.

@Alii 

Seramik kaplama
Kaput koruma
motor koruma
Cam filmi
Uzatılmış garanti 2+2
Havuz paspaslar
O km     

:)  Adam öpmede yeni moda... 

öyle deme kanka. bunları herkeşe yapmıyorlar. sadece VİP kişilere yapıyorlar.  :lol:
hele şu kaput kaplama olayında benım bır tecrubem var 2019 de mahkemelık olmuştum hıc gereksız işler tamamen adam soyma baska bişey değil... 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt