Golf 7 Ambiyans Aydınlatma (Torpido Üstü)

@mustafacagri teşekkürler hocam sağolun 

@ZaGani evet hocam keşke led uzun olsaydıda parça olmasaydı 

IMG_20210209_193122.jpg

IMG_20210209_193504.jpg

İlk başta uzunluklarıma bakmıştım torpidodaki hepsinden uzun arka kapılarda ön kapılarda ayna ayarı yeri olmasından dolayı daha uzun malesefki  arka kapılarda 2 parça olur ki onada razıyım 

İşin açıkcası parçanın bana gelişi 8 şubat işin bitişi 3 mart bu süre zarfında torpido üstü karbonsuz dolandım 🤭

@PassificGolf7 sağolun hocam sadece ledle yapılmaz çünkü ledin ışığını eşit yaydığı küçük şeffaf sert plastik benzeri boru gibi bişry var fotosunu bulamadım ışık ona yansıyor o şekilde eşit dağılıyor hatta o boru deyim ön kapılardada kapı kollarına yansıyan ışığın içinde daha kısa halde var 

@ogzogz sağolun hocam aslında olabilirdi ama bu seferde 3 parça olacaktı daha çirkin durabilirdi bende 2 parça yapıp havalandırma menfeziyle eşitledim diye düşünüyorum yandan bakınca tam hizada olmasada 😄

IMG_20210303_211545.jpg

@Terms teşekkürler hocam sağolun benim arka kapılarıda halledersek son 

pandemi ve vw mühendisleri sağolsun vakit geçiriyoruz 😄

@Kysr038 teşekkürler hocam sağolun aynen öyle olsa torpidoda arka kapılarda hiç uğraşmasak

inşaallah parçayı bulursak en kısa sürede arka kapılarıda hallederim

@mufayu teşekkürler hocam sağolun 

@yalin çok teşekkürler hocam sağolun 

@Memati çok teşekkürler hocam sağolun

@mustafacagri teşekkürler hocam sağolun 

@ZaGani evet hocam keşke led uzun olsaydıda parça olmasaydı 

Ekli dosyayı görüntüle 44477

Ekli dosyayı görüntüle 44478

İlk başta uzunluklarıma bakmıştım torpidodaki hepsinden uzun arka kapılarda ön kapılarda ayna ayarı yeri olmasından dolayı daha uzun malesefki  arka kapılarda 2 parça olur ki onada razıyım 

İşin açıkcası parçanın bana gelişi 8 şubat işin bitişi 3 mart bu süre zarfında torpido üstü karbonsuz dolandım 🤭

@PassificGolf7 sağolun hocam sadece ledle yapılmaz çünkü ledin ışığını eşit yaydığı küçük şeffaf sert plastik benzeri boru gibi bişry var fotosunu bulamadım ışık ona yansıyor o şekilde eşit dağılıyor hatta o boru deyim ön kapılardada kapı kollarına yansıyan ışığın içinde daha kısa halde var 

@ogzogz sağolun hocam aslında olabilirdi ama bu seferde 3 parça olacaktı daha çirkin durabilirdi bende 2 parça yapıp havalandırma menfeziyle eşitledim diye düşünüyorum yandan bakınca tam hizada olmasada 😄

Ekli dosyayı görüntüle 44479

@Terms teşekkürler hocam sağolun benim arka kapılarıda halledersek son 

pandemi ve vw mühendisleri sağolsun vakit geçiriyoruz 😄

@Kysr038 teşekkürler hocam sağolun aynen öyle olsa torpidoda arka kapılarda hiç uğraşmasak

inşaallah parçayı bulursak en kısa sürede arka kapılarıda hallederim

@mufayu teşekkürler hocam sağolun 

@yalin çok teşekkürler hocam sağolun 

@Memati
Alıntıda düzenleme olmadı komple alıntiliyor🤔

O bahsettiginiz seffaf plastik yerine alternatif birseyler uydurulabilir mi acaba? isigin Homojen dagilimi amaciyla kullanilmis belliki.. Silikon cubuk traşlansa ısık ona yansitilabilir.. Sizden ricam tekrar acarsaniz veya denk gelir ise fotograflarmisiniz?

Kafamda deli projeler😂

@PassificGolf7 hocam buldum sonunda 😄 dediğim şeffaf sert plastik benzeri ürün bu kapı kollarında kullanılan kısası ambianstakiler çok daha uzunu 

Led bi taraftan ışığını vuruyor başa kadar gidiyor borudan

Screenshot_2021-03-19-11-46-42-623_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Screenshot_2021-03-19-11-38-36-163_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Cok ama cok sagolun. parca koduda var.. Servise sormak lazim. Mantikli fiyat olursa arkalar icin alacagim.. Ama onden hat cekmek gerekecek.. Bu ise kafayi koydum.. 

@PassificGolf7 hocam bunlar değil istediğiniz ürünler bunlar passatın kapı kolu aydınlatma led tüpleri boruları adı neyse artık Aynısını golflerde ön kapı kollarında var dolasıyla bu parça kodları uymaz aradığınız şry değil 

Ben ambians aydınlatmanın içindeki buna benzer çok daha uzun olan şeffaf tüpleri bulamadım örnek olsun diye bunları çektim ama dediğim gibi bunlara benzer şeffaflığı ve kalınlığı bunların yuvarlak kısımları gibi ambians aydınlatmanın içindekiler ama dediğim gibi çok daha uzunu 

Yine de sagolun. Trim sökme aparatiyla rahatca cikiyormu o alan? bi söktürüp bakmam lazim.

harika olmuş Ömer hocam. Buram buram emek kokuyor resimler. Güle güle kullanın

Güle güle kullan çok güzel olmuş ellerine sağlık...

@PassificGolf7 golflerde sadece ön kapılarda var highlineda

passatta her 2 kapıdada var diye hatırlıyorum kapı döşemesini sökmeniz lazım kapı kolunun arkasında kalıyor  yada bazı cam filmi takanlarda gördüm filmi alttan başlamak için kapı panelini cama doğru değilde zıt yönde itip arayı ayırıyolar o şekildede gözükebilir

IMG_20210320_104413.jpg

Ambians aydınlatmadada bu çizginin üstündeki kapalı yerin içinde

@Recep Gül çok teşekkür ederim hocam daha detaylı çekemedim çok uzun sürdü süreç  

@metinkar çok teşekkür ederim hocam 

harika  olmuş abi  Arka  kapılarıda  yaparsan  süper  olur  

@PassificGolf7 golflerde sadece ön kapılarda var highlineda

passatta her 2 kapıdada var diye hatırlıyorum kapı döşemesini sökmeniz lazım kapı kolunun arkasında kalıyor  yada bazı cam filmi takanlarda gördüm filmi alttan başlamak için kapı panelini cama doğru değilde zıt yönde itip arayı ayırıyolar o şekildede gözükebilir

Ekli dosyayı görüntüle 44542

Ambians aydınlatmadada bu çizginin üstündeki kapalı yerin içinde
Bendeki golfte onlerde var. arkalara da ben eklemek istiyorum. o parca kodu atmis oldugunuz resimde benzer bir urune benziyor.. arka kisimi acip onda  takilabilir belki diye dusunuyorum.O olmasa da homojen bir dagilim yaptirabilecegim bir led (modul led) ile denenebilir..  

Geri
Üst Alt