Golf 7 U Led Dönüşüm

mea

Üye
İsim
ali
Dostlar herkese merhaba. Golf 7 Comfortline aracıma ilk başta orj. sadıklığı huyumdan dolayı biraz çekimser davransam da gerek grup içi gerek yabancı kaynaklardan yaptığım araştırma sonucunda kararımı verdim ve U-Led(replika) taktırmak istiyorum. Grup içinde farklı kişilerin birçok yorumunu ve deneyimi okudum. Kimisi çizgi probleminden bahsetmiş, kimisi xenon önermiş kimisi led, kimi aydınlatmanın yetersizliğinden bahsetmiş. Aliexpressten alıp, bulduğum montaj videolarının yardımıyla montajını ben yapmayı düşünüyordum. Fakat kurlar ve gümrük sorunu ve farların kalite kalite değişmesinden dolayı biraz tırstım ve işi ehline bırakmak istedim. 

Adana'da yaşıyorum. Bu işi iyi yapabilen Adana içinde birisi var mı? Yoksa istanbul veya Ankara'dan birisi ile mi görüşmeliyim? Eğer bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim. Gerek Adana da gerek diğer illerde... 

@meaSize tavsiyem kesinlikle aldıktan sonra şeffaf folyo kaplayın benim nezlim ve görüşümce taiwan diye bisey yok hepsi çinden geliyor. Verdikleri zayıf gelirse tazzikli su dış etkenler vs de vernik soyulması yaşanıyor dikkatli olmanızda fayda var..

@MertHaktan 

Teşekkürler Mert hocam yorumlarınız için. Alabileceğim yer ile ilgili fikriniz var mı? 

Formun sponsoru sem tuninge bakabılırısınız

www.golftutkusu.com/topic/11435-golf-mk5-mk6-mk7-mk75-uyumlu-far-setleri̇/

@mea @yalinHocamın bahsettiği gibi Sem tuning forum sponsoru ordan temin edebilirsiniz veya güvendiğiniz başka kaynak varsa tamamen sizin kararınıza bağlı değerli hocam.

• Beğen
Tepkiler: mea
@meamerhaba hocam bende aracıma u led far ile içine led ampül taktırdım memnunum taktırdığım yerde size yakın Gaziantep’te taktırdım tercih ederseniz size bilgilerini atabilirim 

• Beğen
@nihat34 sevinirim Nihat hocam. Yakın zamanda mı taktırdınız maliyeti, ürün bilgileri ile atarsanız sevinirim. En azından bütçemi ona göre ayarlayayım.. bir de gece aydınlatma  videonuz varsa onu da atabilir misiniz 

@mea ben iki sene önce taktırdım çok şükür hala hiçbir sorun yaşamadım aynı şekilde çalışıyor tam fiyat bilgisi veremeyebilirim çünkü yanlış hatırlıyor olabilirim galiba 3500 civarı birşeydi tabi şuan daha ucuzdur ben aracıma uzun kısa bide sisleride o sırada lede çevirmiştim bunların kodlaması montajı vs o civarda bişi tutmuştu. Video maalesef yok taktırdığım yer Aduva Garaj diye Google maps te aratırsanız çıkar Şahinbeyde.  

• Beğen
@nihat34 Nihat hocam birşey soracağım. Farların karanlık hava  ve yağmur ikilisinde performansı nasıl? Aydınlatıyor mu? Yoksa kör mü?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mea hocam benim ön camda 0.5 cam filmi var ona rağmen pek sorun yaşamıyorum yağmurda zaten sisleri açıyorum çok zifiri karanlıkta da gerektiğinde açıyorum bunun da sebebi ön cam filmidir aydınlatmada sorun yok 

Fotoğraf atabilirim ama gözün gördüğü ile fotoğraf arasında fark olacaktır 

@nihat34 gece aydınlatmasını bi fotoğraf atarsanız sevinirim hocam. Film olayını göz önünde bulundururak yorumumu yaparım 

Geri
Üst Alt