Golf 7 Highline / Bi xenon fardan , J ledlere geçiş

coreysekiz

Yeni Üye
İsim
Ali Fuat
Herkese iyi forumlar oncelikle , 2015 haziran sonrasi golf 7 highline aracimin orjinal bi xenon farlarini pek begenmedigim için , j kayar ledli ( kirmizi gti seritli ) farlara gecis yapacagim , soket farkliligindan dolayi bir kaç sorun var fakat meetgarage halledecek , benim merak ettiğim , orjinal farlarimin aydinlatmasi yeterli benim için , j far lara gectigimde nasıl bir fark olur ? , ondeki araclara gore mercegin ayarlanmasi olmayacak j farlarda onu biliyorum , Benim merak ettiğim bi xenondan j ledlere gecen birileri varsa , aydinlatma konusunda ne gibi farklar görebilirim , Bir de kisa başka bir sorum daha var , ben sisleri yakiyorum üstünde bir yone donerken , direksiyonu cevirdigim yonü aydinlatiyor , bu viraj aydinlatmasini sis farim mi yapiyor yoksa bi xenon farlar mi ? , Yardimci olursaniz çok sevinirim . İyi forumlar , J kayar led ön far kullanicilarin yorumlari.

Kesinlikle Bi-Xenon daki aydinlatmadan sonra oldukca zayıf kalacaktır, hele uzunlar. Ayni değişimi yapıp keske yapmasaydim diyen gördüm bizzat. Cam'da zamanla soyulma, Su alıp Buharlanma, Led Ampul'lerin fan sesleri gibi dertlerinizde cabasi olur.

Ayni islemi arkadasim yapti

Geri donus yapti orjinaline hatta cikan cakma j leri buraya ilan koymustum

Maddi manevi kayip yasadi

2.500 far
600 xenon kit

3 ay dayanabildi 2000 tl hepsini satti

Arac hatalar veriyordu sizin gibi bi xenonlu higline araci vardi

Otomatik far yukseklik ayari viraj aydinlatma bunlari kaybi olmustu

Halojen fariniz olsaydi kesinlikle önerirdim

oem basic bixenondan tek u lede geçmek ne kadar tutuyor yakında yapan varsa bilgilendirebilir mi? 

Herkese iyi forumlar oncelikle , 2015 haziran sonrasi golf 7 highline aracimin orjinal bi xenon farlarini pek begenmedigim için , j kayar ledli ( kirmizi gti seritli ) farlara gecis yapacagim , soket farkliligindan dolayi bir kaç sorun var fakat meetgarage halledecek , benim merak ettiğim , orjinal farlarimin aydinlatmasi yeterli benim için , j far lara gectigimde nasıl bir fark olur ? , ondeki araclara gore mercegin ayarlanmasi olmayacak j farlarda onu biliyorum , Benim merak ettiğim bi xenondan j ledlere gecen birileri varsa , aydinlatma konusunda ne gibi farklar görebilirim , Bir de kisa başka bir sorum daha var , ben sisleri yakiyorum üstünde bir yone donerken , direksiyonu cevirdigim yonü aydinlatiyor , bu viraj aydinlatmasini sis farim mi yapiyor yoksa bi xenon farlar mi ? , Yardimci olursaniz çok sevinirim . İyi forumlar , J kayar led ön far kullanicilarin yorumlari.
Direksiyonu çevirdiğiniz yöne aydınlatmayı bi-xenon farlarınızın içine entegre olan far yapıyor.

Orjinal bi-xenon farlardan replika J Led fara geçerseniz aydınlatmanız çok ciddi oranda kötüleşecektir..!!

@coreysekiz kesinlikle yapmayın hocam pişman olursunuz 

Sizdeki far basic bi xenon far mı u ledsiz olandan

Belirli bir hızın altında dönüşlerde viraj farları devreye giriyor sislerin 2 katı aydınlatıyor yanları 

Halogen olsa yapında hocam orjinal u led bozulurmu yaw :)  ben o ledlere geçmek istediğimde bana çıkma farlara 1 sene önce 6 bin çekmişlerdi. Aman ha diyim keyifle sürün...

Doğuş'ta yok o u fardan onlar bile osram'ın j led farlarını satmaya başlamış.Kıymetini bil
Dışarda 9.000tl Doğuş'ta 13.750tl

Geri
Üst Alt