"Lane Assist" lendik :)

@agacmalzeme güzel günlerde kullanın hayırlı olsun hocam güzel refrofitler allah kaza bela vermesin 🧿 

Benimde en kısa zamanda  kamerayı yenileyip camı değiştirip acc taktırmam lazım 

@agacmalzemeHayırlı olsun hocam sigorta bölümünde 32.sigortanın olduğu yerin fotoğrafını paylaşabilme imkanınız var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
acc pozitif hattindan alabilirsiniz hocam. Tuil siyah konektorde yesil-siyah kabloydu sanırım. O da 32 ye gidiyor diye biliyorum
Bende öyle biliyorum ama bağlantıyı yapacak arkadaşım sigortanın direk arkasından orjinal şekilde bağlantı yapalım dedi.Sormak istediğim sigortayı değiştirmek gerekiyor mu?

hayırlı olsun çok güzel bir retrofit yanına birde acc olmazsa olmaz rakı ve balık gibi birlikte çok daha güzel olur güzel günlerde kazasız belasız keyifle kullanmanızı diliyorum darısı başıma ilker bey sağolsun banada neler yapmam neler almam gerektiğini sabırla ve ilgiyle anlattı ama hala yaptıramadım en kısa zamanda inşallah 

Ön cam değişiminden sonra 2 gün geçti ve bantları söktüm, söktüm sökmesine ama oda ne 40km ile bile giderken içerde rüzgar sesinden durulmuyor camı takan yeri aradım ses geliyor durulmuyor diye tabi sanayi ağzı cevabını hemen aldım. "Abi 1 hafta kullan silikonlar iyice kuruyunca ses gider". Ama en azından cümlenin sonuna ses gitmezse gel bakarız demesi yüreklere su mu serpti anlamadım. İnternette araştırdım fitilleri düzgün takamamışlardır diye yazmışlar ama söküp taktım nafile, başına gelen varmı.

Ön cam değişiminden sonra 2 gün geçti ve bantları söktüm, söktüm sökmesine ama oda ne 40km ile bile giderken içerde rüzgar sesinden durulmuyor camı takan yeri aradım ses geliyor durulmuyor diye tabi sanayi ağzı cevabını hemen aldım. "Abi 1 hafta kullan silikonlar iyice kuruyunca ses gider". Ama en azından cümlenin sonuna ses gitmezse gel bakarız demesi yüreklere su mu serpti anlamadım. İnternette araştırdım fitilleri düzgün takamamışlardır diye yazmışlar ama söküp taktım nafile, başına gelen varmı.
Ustanin burada gizli mesaji bu hafta yogunum haftaya gel bakalım demek istemiş

Geçmiş olsun

@HONEY Aynen öyle oldu büyük ihtimal cam sökülüp yeniden takılacak.

[mention=11839]HONEY[/mention] Aynen öyle oldu büyük ihtimal cam sökülüp yeniden takılacak.
Bence yapistirip hemen yola çıktiginiz icin sorun olabilir

İmkaniniz varsa 1 gun kalsin araciniz montaj yapilan yerde hic hareket ettirmeyin

Geri
Üst Alt