ÇOK UCUZA ALİEXPRESS OTOMATİK PARK ASİSTANI SİPARİŞİ HK.

tahabaydar

Üye
İsim
tahabaydar
Arkadaşlar herkese merhabalar bu konuda görüşlerinizi almak istiyorum,

2018 7.5 midlline plus aracıma ön arka park sensörü taktırmak istiyorum . Gerçekten şehir içi çok gerekli oluyor. Golf 8 alamadık elimizde ki 7.5 için bazı değişiklikler şart oldu :)  

fiyat araştırdığımda normal park sensörüne 2000TL , otomatik park özellikli park sensörüne 3500TL fiyat aldım ve fiyatlar bana biraz yüksek geldi.

Aliexpresten araştırmalarım sonucu otomatik park özellikli sensör setlerini 160$-190$ arası alabiliyoruz + üzerine gümrük vergisi gelecektir tabi. Set'in resmini ekliyorum.

Çinden sensör seti getirtip aracına taktıran oldu mu ? bir sorun yaşadınız mı ? Taktıran olduysa işçilik ücreti ne kadar tuttu ? 

Şimdiden herkese teşekkürler.

image.pngimage.png

Forumda konuyu pla 3.0 diye aratırsanız bütün sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Mehmet hocamın söylediği gibi, PLA yapan herkes zaten bu setleri kullanıyor. Hiç problem olmaz. Full set alıp kullanabilirsiniz. 

@agacmalzeme  Hocam, aracım golf 2018 7.5 middline park sensörü hiç yok fabrika çıkış.

PLA3.0 0K TO 12K olan 1944TL olan seçeneği almam yeterli olur mu ? 

[mention=4202]agacmalzeme[/mention]  Hocam, aracım golf 2018 7.5 middline park sensörü hiç yok fabrika çıkış.
PLA3.0 0K TO 12K olan 1944TL olan seçeneği almam yeterli olur mu ? 
Vergili ve kargolu 2.300 civarina mal olur

Hic ugrasmayin turkiyede 2.500 tl ayni set var

@tahabaydar 2300-2500 parca maliyeti, işçiliği baya var ve 1000TL'ya belki yaptiramazsiniz bile işçiliğini, 3500 iscilik dahil fiyat aldiysaniz makul gibi sanki?

Bu is icin 1000 tl isciligi gozden çıkarın. Aldığınız fiyat set dahil fiyatsa bence makuldur.

Bir de size tavsiyem tampon icindeki tesisatin su gecirmez oldugundan emin olun. Yoksa ilerde kablolar oksitleniyor ve problemler başlıyor.

Geri
Üst Alt