GOLF J LED FAR

Aydo

Üye
İsim
Aydobaba
Aracım 7.5 highline tek J far mevcut çift görüyorum bazı araçlarda nasıl oluyor bilgi verir misiniz

Highline ve r line da olan çift j ler adaptif farlar opsiyondur. Sizin gördükleriniz genellikle replika çift j lerdir. 

@GodThread söylediği gibi, 

Şöyle ki aracınızda Highline araçta standart bir şekilde gelen tek J far var. Araç alırken OPSİYON olarak çift J far siparişi edilebilir. 

Sizin gördükleriniz Çift J opsiyonlu araçlardır ya da Çin üretimi Replika çift J farlardır. 

Tek J verilip kesinlikle replika çift J alınmaz (Bence). Sizin ucuz yollu bir alternatifiniz yok. Belki çıkma çift J (Orjinal) bulabilirseniz işinize yarar.

@Aydo orjinal farlarınızı çift j olucak diye değiştirmeyin, replika sonuçta bu farlar. Orjinal çift j ler opsiyon olan adaptif farlar bunların temizini ve saglamini bulsaniz bile bitmiyor. Replika farlar da bu orjinal cift j leri taklit ediyor iste. Replika ismi sonucta 

Ben kullanıyorum su an tek j bile olsa orjinale dönmek istiyorum dusunuyorum. Çift j olsun istiyorsanız çıkma far bulup 2 adet beyin bir adet afs modülü ve bağlantısı ufak tefek eksiklikleri tamamlayıp çift j adaptif fara geçebilirsiniz. Yalniz pahali ve ileri bir retrofittir istemez iseniz tek j devam edin orjinal farin görüntüsü kalitesi performansi kıyaslanamaz bile 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamamdır öyleyse böyle devam teşekkür ediyorum bilgileriniz için 

bende fabrika çıkışı tek U Led var,
AFS den tutunda kalitesi,gece sürüşü, yağışlı hava olsun gerçekten mükemmel.

geçen yolda gördüm bi Çakma çift U Led,
uzaktan bağırıyor ben replikayım diye

orjinal tek J farlarınız (bütün ekipmanları ile çift J geçmediğinizi varsayarak) sürüş-görüş anlamında her türlü kusursuzdur.

orjinal bir retrofit yapmadıkça
görünüşü iyi bir replikaya karşı          <------->          görüşü iyi (güvenli) bir orjinal

@GodThread söylediği gibi, 

Şöyle ki aracınızda Highline araçta standart bir şekilde gelen tek J far var. Araç alırken OPSİYON olarak çift J far siparişi edilebilir. 

Sizin gördükleriniz Çift J opsiyonlu araçlardır ya da Çin üretimi Replika çift J farlardır. 

Tek J verilip kesinlikle replika çift J alınmaz (Bence). Sizin ucuz yollu bir alternatifiniz yok. Belki çıkma çift J (Orjinal) bulabilirseniz işinize yarar.
üstad,mk7 çift u için parça kodu bilginiz var mı?Doğuş benim araç için şasi'den çıkmadığını söyledi.Desteğiniz olabilir mi?

Arkadaşlar osram üretimi çift j farlar nasıl

üstad,mk7 çift u için parça kodu bilginiz var mı?Doğuş benim araç için şasi'den çıkmadığını söyledi.Desteğiniz olabilir mi?
Çift u ledli far için şasiden sorgulama yapınca çıkmamasının nedeni; çift u ledlerin R modeline has olması ya da aracınızın mevcut altyapı (sensör beyin vs.) farklı ya da uygun olmamasından dolayı olmuş olabilir. 

Gerekli parçalar ile mutlaka uyum sağlanır diye düşünüyorum ancak buna servis pek yanaşmayabilirler. Çünkü aksesuar ve opsiyon listelerinde olmayan durumlara müdahale etmiyorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt