17" Jant için Önerileriniz (Online)

bi_berk

Yeni Üye
İsim
Berk B.
Merhaba Golfdaşlar;

İnternetten jant almak istiyorum ancak güvenip de alabileceğim bir siteye denk gelemedim. Bulunduğum şehirdeki lastikçilerde de doğru düzgün jant seçeneği maalesef ki yok. 

Tavsiye edebileceğiniz herhangi bir site var mıdır?

Yardımcı olursanız memnun olurum.

Mutlu Günler Dilerim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bi_berk Replika olarak arıyorsanız Arıcıoğlu'nun web sitesi var oradan bakabilirsiniz. İkinci el olarak bakıyorsanız görmeden kontrol etmeden almayın derim.

Ankarada fırat otolastik var hocam bi sorun isterseniz 2. El orjinal modeller bulunduruyolar diye biliyorum

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ekim aynen kaliteli replika ya da orijinal ikinci el arıyorum, dediğiniz gibi arıcıoğlunu inceleyelim, teşekkür ederim tavsiyeniz için. 

@ltftaha sahibindende dolaşırken tesadüf karşılaştım Fırat oto lastikle elindeki ürünler hep orijinal teşekkür ederim tavsiyeniz için. 

Firat oto lastikten hita jant aldim o donemde piyasa da bayagi azdi, adamlarin ellerinde 3 takim vardi, orijinal ve ciziksiz urunler bulunduruyorlar genelde, bir tane madrid vardi ellerinde gidip baktim, bayagi cizikti guzelce halederiz dediler ama icime sinmemisti, esnafliklari da guzeldir.

Geri
Üst Alt