Muayene den kalırmı ?

emryrmk

Üye
İsim
Emir Yermik
Merhaba dostlar 4 saat sonra araç muayenesine giricem de 3.fren lambam da çakar var onu kapatacam fakat arıza gidericiyle uğraşmadığımdan dolayı ekran da ünlem yanıyor ve 3.lambayı kontrol edin hatası veriyor sorun olurmu muayene de ve kalırmıyım teşekkürler

5CBD18E9-19DF-4883-B65C-3EE2270C8B6A.jpeg

Onu bilmiyorum da

Arac muayene giderken sanki ilk defa bir kizla cikacakmisim gibi heyecan oluyor bende

Bence unlem sorun olmaz tum aydinlatma duzgun calistigi surece

@emryrmk muayene eden kişi aracı kullanacağından ve uyarıyı göreceğinden sorun olabilir.

3. lamba olduğu için görmezden gelir mi bilinmez. Ancak denenip görülebilir.

ekrandaki uyarının dikkate alınmayacağını düşünüyorum

ama çakar şeklinde yanan 3.lamba sorun çıkarabilir🙄

bende de led stop sinyalini çakarlı kullanıyordum

şansımı denedim, kaldım..

ilk haline getirip geçtim ve istasyondan çıkmadan da netbook ile çakarlı hale getirmiştim 😂

Bildiğim kadarıyla ekranda olan en ufak uyarıdan bırakıyor (Yada bana öyle denk geldi) :)

@HONEY Aahh ahhh bülent abi sen gel bide bana sor tanimadigim flörtle buluşuyorum sanki :D

Diğer aracım olan focusta 3. Fren lambası f1 çakar mevcuttu. Ve amerikan park modülüde aktif olarak vizeye girdiğim de sorun olmadan geçtim. Yer manisa merkez. Belki şansıma :)

C97AE9D6-8AA0-4C01-AC83-FEB81CA249F4.jpeg

Anladığım kadarıyla tamamen deneyip görme ile alakalı riske girip geçecez o zaman herkese teşekkürler 

@HONEY gerçekten bende heyecanlanıyorum neden öyle oluyo anlamadım valla içimi okuyan biri olduğu için sevindim açıkçası 😂

Aracı kontrol eden tanıdıksa her şekilde geçiyor.

Tecrübe ile sabit.  Sinyali yanmayan 3.20 IED geçti yakınlarda.

Merhaba dostlar 4 saat sonra araç muayenesine giricem de 3.fren lambam da çakar var onu kapatacam fakat arıza gidericiyle uğraşmadığımdan dolayı ekran da ünlem yanıyor ve 3.lambayı kontrol edin hatası veriyor sorun olurmu muayene de ve kalırmıyım teşekkürler

Ekli dosyayı görüntüle 44279
Hocam çakardan dolayı arıza veriyosa gelin kodlayarak tanıtalım araca. 05318164182

Bildiğim kadarıyla ekranda olan en ufak uyarıdan bırakıyor (Yada bana öyle denk geldi) [emoji4]
[mention=11839]HONEY[/mention] Aahh ahhh bülent abi sen gel bide bana sor tanimadigim flörtle buluşuyorum sanki [emoji3]
Bugun, airbag lambasi yanan araba ile muayeneden gectim. Kusur tablosunda yazmamislar bile. Arac Hyundai i20

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt