Golf 8 donanım seçenekleri

yetkili serviste montaj yapılan herşey makbulüm.Orjinallikten şaşmamaya itina gösteriyorum.Ayna kapaklarında bunu bozdum sadece,çok pahalıydı ne yapayım
Yedek parçaya soracağım en yakın zamanda
Kamera konusunda ben de çok araştırma yapmıştım. 1 seneyi aşkın süredir kullanıyorum. Kendim montajını yaptım. Ben de orijinalciyim ancak kamera konusunda kendimden başkasına güvenmem :)  kamera düşünürseniz haberim olsun.

[mention]ogzogz [/mention] ön ve arka olarak mı?

@mufayu evet, aynı anda ön ve arka kayıt yapıyor. Park halinde de ister zaman ayarlı, ister aracın voltajına göre ayarlı şekilde seçim yapılabiliyor. 

Ağam bizimle eylenir hepsi midline plus bu araçların

Active info display entry ile active info display arasındaki fark nedir? Biri haritayı yansıtan biri yansıtmayan gibi birsey mi acaba?

Bi dijona Durbana pretoriaya, hatta dover jantlara bak, bir de şu ucubelere bak.

Diz hava yastığı(sanırım hiç yok) ve başlangıç pakette arka kol dayama kalkması ayrı saçmalık 

Başlangıç pakette yolcu koltuğu bel ve yükseklik ayarı yok. Geçen bir konuya yazdığım gibi,golf golftur ama, cidden bence kötü ve zayıf başladı.

[mention=19510]mufayu[/mention] evet, aynı anda ön ve arka kayıt yapıyor. Park halinde de ister zaman ayarlı, ister aracın voltajına göre ayarlı şekilde seçim yapılabiliyor. 
teşekkür ederim,servise sorup size dönüş yapacağım.

17" Valencia jant çok güzel bayıldım

Arka IQ Led kayar stoplar güzel ama tüm paketlerde opsiyonel., gerçi standart Led stoplar da fena durmuyor onu da beğendim.,

R-Line pakette bile IQ Light Matrix Led farlar standart değil., o fara bi dünya para isterler..

Style ve R-Line 'daki ön panjuru komple kaplayan Led şerit (apaçi modu) yapmışlar hiç beğenmedim

Style paketteki jantlar tam bir facia ben bu kadar kötü bir jant görmedim

Style paketteki alcantara koltuklar en iyi koltuk şeçeneği., R-Line koltukların orta desenini hiç beğenmedim., ergoActive koltuk almak şart

Impression denilen (en boş pakette) ön-arka park sensörü bile yok., ayıp etmişler bu devirde kabul edilemez

3 tip far çeşidi var;

-Led basic farlar (far tamamen merceksiz ve sinyaller halojen)

-Led Performance farlar (kısalar mercekli / uzunlar merceksiz yani reflektörlü) almanlar bu fara isim olarak Led Plus far demiş., kötü hava aydınlatması yani sis lambaları farın içine entegre edilmiş ve 40km hıza kadar çalışan static dönüş aydınlatması mevcut.

-IQ Light Matrix Led farlar (tüm donanımlarda opsiyon)

Welcome Light denilen ayna altından yere yansıyan (kare-kare efekt li) aydınlatma hoş olmuş

Life-Style ve R-Line ısıtmalı silecek suyu nozulları eklenmiş ., normalde Audi 'de gördüğümüz premium bir özelllik

Impression denilen (en boş pakette) Led makyaj aynaları yok., belki de makyaj aynasında hiç ışık yok bunu bilmiyoruz

Life, Style ve R-Line donanımlarında koltuk ısıtma standart olmuş., doğuş böyle süprizler yapmazdı şaşırdım

Mk7,5 'ta torpido klidini kaldırdılar neyse dedik sineye çektik ama meğersem bunla tatmin olmamışlar ki 8 kasada torpidonun halı kaplamasını kaldırmak hangi akla hizmet, aynı şekilde soğutma özelliği de kalkmış..

Impression pakette arka kol dayama yok, bagajda 12V soket yok

Life, Style ve R-Line 'a ısıtmalı direksiyon koymuşlar, elbette iyi bişey fakat bu direksiyon ısıtmayı kaç kişi kullanır tartışılır., onun yerine torpidoyu eskisi gibi halı kaplama yap veya ne bileyim motor kaputu amortisörü olmasını tercih ederdim

Şu sahte egzoz çıkışlarına sinir olduğum kadar başka bişey yoktur., bu yetmezmiş gibi piyano black kaplama yalandan br difüzör anlam veremiyorum., aracın en çok çamur vs.. olacağı yere piyano black difüzor koymak, 2 ay sonra çizikten geçilmez rezalet kötü bir hal alır

Doğuşun geri görüş kamerasını 3 donanımda da standart yapmasını beklemezdim bize sürpriz yapmış

Sürücü diz hava yastığı kaldırılmış

Araç arkadan fena durmuyor ama ön tasarımı hiç beğenmiyorum

Ön kokpite ar-ge olarak yeteri kadar zaman harcanmamış, bütünlük yok, ön konsola bakıyorum bakıyorum ama bi türlü beğenemedim bişeyler eksik., Golf jenerasyonları içinde Mk7 'nin ön kokpiti bu zamana kadar tasarlanmış en iyisi, adamlar sırf ön konsol için reklam filmleri çekmişlerdi,

Araç kalite anlamında ileriye gideceğine kaliteyi artıracaklarına tam tersi  gerileme var., 3 bölgeli klima koyacağına, ısıtmalı direksiyon koyacağına amortisörlü motor kaputunu, halı kaplı torpidoyu bize geri ver arkadaş..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forzaGilles En iyisi Golf 8 almamak değil mi Ali hocam.

Detaylı bilgilendirme,açıklama için klavyenize sağlık. Teşekkürler.

@forzaGilles En iyisi Golf 8 almamak değil mi Ali hocam.

Detaylı bilgilendirme,açıklama için klavyenize sağlık. Teşekkürler.
Yok hocam onu demek yanlış olur., sonuçta insanların beklentileri ve zevkleri farklılık gösteriyor., aracı beğenmeyen insanlar kadar beğenen insanların olması da gayet normal ve doğal bişey.. 

Fiyatlar da genel olarak insanlara yüksek geldi., A3 fiyatına R-Line satıyorlar..

@forzaGilles Ali hocam ben zaten Golf almayacağım sonraki aracımda.

Genel anlamda insanlarımız birlik olup almasalar fiyatlar güncellenir ama bizim insanımız yeni olsun, ilk bende olsun düşüncesinde olduğundan birlik olamaz.

Standart donanimlar inanilmaz ilginc, style jantları inanilmaz kötü yani tüm zamanların en kotu tasarimlaridan olabilir. En ust 2 pakette olan on izgarada ki led uzanti cok cirkin duruyor. Yani nasil bir tasarim nasil bir standart donanim listesi nasil bir kalite anlayisi cok ilginc gercekten. On konsol da cok kalitesiz duruyor. Araba kotu bir araba degil, golf her zaman golftur ama bu arac gercek anlamda bir golf mu o tartisilir.

sabah doğuş etimesguta gittim.araçların kapıları kapalı, açmıyorlar. sadece dıştan incelenebiliyor. araç yok, sadece showroomdakiler var. kayıt alıyorlar.

alınabilecek tek paket rline. ondada birsürü donanım opsiyonel. acc, disc.pro, line asist vs. torpido içi halı kaplama tiguanda da yok, ama Allahtan soğutma var. motor kaput çubuğu vs. basit şeylerden kısmışlar. benim gözümde standart rline ederi max.320bin. 400lere çıktıktan sonra premium markaların (bmw 1 serisi, audi a3 serisi) alınabilir. zaten rline %50 vergi dilimine girse otomatikman fiyat 320 lere düşer.

golf8 dsg dq200 kuru kavramamı, bilgisi olan varmı. en önemli şey bence bu...

Geri
Üst Alt