Tırdan Yeni İnmiş Taze Golf 8 (Bol Görsel İçerir)

[mention]yer_ucagi_34 [/mention] fotoğrafı gördüm ama batarya olacağı hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederim.Kalite nasıl sizce?olumlu/olumsuz aklınızda kalanlar

@mufayu Genel anlamda ele alacak olursak 7.5'tan sonra kalite artmış diyebileceğimiz bir detay yok araçta.

Hatta belli açılardan gerileme var dahi diyebiliriz;

Özellikle kapı içleri kalite ve tasarım anlamında gerilemiş geldi bana

Onun dışında torpido gözünde halı kaplama yok küçük ama önemli bi detay.

İnceleyince aynı detaylar sizin de gözünüze çarpacaktır

[mention]yer_ucagi_34 [/mention] İlerde daha çok gıcırtı ve trim sesi şikayetlerine rastlayacağız gibi desenize. göze hitaptan ayrı olarak yalıtım anlamında bile çok işe yarayan şeyler.En full donanımda bile yoksa sıkıntı

ön tarafını beğenir gibi oluştum ama şimdi baktım hayır sadece arkadan görünüşü güzel. içi de o kadar iç açıcı değil ufalmış gibi. MK8 değil de MK 9 belki alınabilir.

R line haric tamamen facia, style paket janti bedava verseler alınacak gibi degil. İc ekran falan bayagi ufak ve dandik duruyor alacaklara retrofit konusunda Allah sabır versin kaza bela vermesin, bmw 1in piyasasi bayagi artar gibi bu mk8in haliyle

Beyaz ve siyah bu kasanın renkleri değil arabayı Rline olmasına rağmen kötü gösteriyor hatları hiç belli değil.Discovery pro şart gibi düğmeli ekran çirkin duruyor.7 -7.5 lerin iç göğüslük tek parça daha güzel duruyor.kaput amortisörünü yurtdışında retrofit yapmışlar.Bardaklığı sürgülü olarak gizlenseymiş bütünlüğü daha güzel sağlardı.Yeni herzaman yenidir. Şuan değil ama 1 1.5 sene sonra düşünürüm 8ve geçmeyi.Kroniklerini görelim donanımlar fiyatlar otursun

Koltuklar hiç olmamış ya, önceki Comfortline-Highline modellerindeki koltuklara göre beğenmedim.
Koltukları beğendim fakat elektrikli olmamasını eleştiriyorum şu an :) Koltuklar oturmadan bilemeyiz rahatlığını ama koltuklar çok güzme batmadı.

@ogzogz Bu şartlarda impression'a ciddi talep olacaktır

Görünen göre beklediğimden çok daha dolu araç.

LED, hayalet, keyless, otomatik klima, büyük ekran 

Baz model bir araca göre fazlasıyla dolu

Son dönemde Vag grubu donanım anlamında şaşırtmaya başladı
Hocam önce multimedyayı halletsinler 2020 comfortline da bile 840C li üniteli 8 inç ekranlar geliyordu bu ekranlar tepede iki tuşla çok komik duruyorlar bari vitesin yanına koy sesi eski a3 lerdeki gibi. Ben içinde ekran çok gözüme battı.

Bazı donanımlar mecbur koymak zorundalar piyasa kızıştı çünkü çok da maliyetli bir işlem değil bence. Standart led farlar artık her araçta standart. Koy eski adı high olan pakete adaptif olan iq matrix farınıda. Golfün farkını görelim

@tfk35 şahsen ben servis ukalalıklarından, kroniklerden bıktığım için 8mw ye geçiş yapacağım. bakalım o zamana kadar bmw işi basitliğe dökmez.

Şu sahte egzoz çıkışlarından kurtulsunlar ya. Sanayide sonradan ekletilmiş gibi. 7.5'larda güzel görünüyordu ama bunda nedense bi yapaylık var.

/monthly_2021_03/IMG_4476.thumb.JPG.53066084448b64d275a6f27908cbfe69.JPG

@snoppy deveye sormuşlar neden boynun eğri diye deve de demiş ki nerem doğru ki. mk8=deve. koltukla r line da bile el ile ayarlanıyor. :D  
Hafızalı Ergoaktif koltuk opsiyon listesinde var ötv sağolsn fiyatı uçuk olur muhtemelen.Dediğine katılıyorum r line tek parça koltuk koy hafızayı miss

bence mk8'in gözardı edilen bir eksik yönü de; spor seriler için(r, rline, gti) mk7'deki gibi karakteristik, standarttan ayrisan direksiyonu olmaması. tus takımını piano black yapıp r profil tuşu koymak kurtarmamis. yeterince özel hissettirmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

@GodThread Sizin benim ve araca bakan nerdeyse herkesin aynı nokta gözüne bakıyor.

Ekran yanındaki çizgiler ve ekranın hafif içe gömük durması nedeniyle sonrada takılma gibi duruyor konsolla bir bütünlük oluşturmuyor

Ses düğmelerinden bahsetmeye gerek bile duymuyorum.

Kokpit tasarımı ekranlardan bağımsız düşünüldüğünde güzel fakat özellikle orta ekran onunla beraber hayalet ekran ikisi de konsol ile bütünlük oluşturamamış

Böyle bi konsola Mercedes COMAND ekran gibi tamamiyle bütün bir tasarım olması gerekirdi.

Bu sebepten her ne kadar dışını beğenmiş olsam da aracın içine bir türlü gözüm alışmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt