Tırdan Yeni İnmiş Taze Golf 8 (Bol Görsel İçerir)

Impression alsak uzerine donanim ekle sek? 7 midline aracima da ayni devam etmistik. Sunroof (7k) Dijon (2.5k) .... Daha arac olusturma opsiyonu sitede acik degil..

@Memati Anladığım kadarıyla şimdilik her bayiye sergilemek için; 3 donanım seviyesinde 3 araç yollamışlar

Fotoğraflardaki gibi Life Style ve R-Line

Impression'u sergi aracı olarak görme ihtimalimiz düşük ancak yollarda veya malum sitede görürüz yakında

@Franquaz Daha aracı incelerken kafamda retrofit'e başladım ben de aynı şekilde :lol:

Style alsak forumdaki herkes ilk iş R-Line kayar stop takar  :)

@yer_ucagi_34 kesinlikle.. Kullanacaginiz donanimi kendiniz belirleyip fabrika ozel siparis yaptirmak en mantiklisi.. Zamanla gorecegiz opsiyon acilirsa sitede maliyete dair net konusuruz.. Dedigim gibi sunroof 7bin tl idi.. Kabaca uzerine opsiyon ekleyince 100 bin olmaz yani 😃Ama arac satisi vergi dilim muhabbetine girer bizim plan bozulur mu.. Gorecegiz cok dillendirmemek lazim kulaklara gitmesin😂 Gonlumuzce olsun!

8'lerin arkadan görünümü bence çok güzel, önü ise vasat. Asıl kötü tarafı bence aracın içi, konsol ve koltuklar tam bir faziaaa..

Şimdi VW Türkiye bir güzellik yapsa; 2021 model MK 7.5 1.6 TDi dsg highline cam tavan aracı 350.000 liraya satsa, bunu mu alırdınız yoksa Golf 8'i mi? :)
Guzel yorum👍

güzel soru.. Begeni goreceli bir kavram. beklentilerle ve hayal gucuyle sinir bulur.. Yazdiklarim Benim kendi fikrimdir..Kimseyi baglamaz.

Kimi begenir kimi begenmez.. Arka goruntu olarak begenilmesinin bir nedeni tiguanda son donemlerde kullanilan koseli stopa benzemesi.. sadece goz asinaligi..ve guzel tasariminin olmasi..  Simdi kac kisi su aractaki koltugu begenir ki? Tam servis minibusu koltugu olmamismi? direksiyonda ve ic mekanda kullanilan renk soluk kaliyor.. Direksiyon simit tasarimi az daha ufak olsa ve ben burdayim diyen bir yapida olsa belki bi albenisi olabilirdi.. Ön tasarim bangir bangir ahanda golfum ben dagilin demiyor.. İnsanlar bir arac alirken surucu koltuguyla baslar.. Siz hic arka koltuga oturup baslayan gordunuz mu?  Arac önden kisiyi sahiplenmeli.. Sahiplenmiyor bence.. Tipik golf albenisi yok..  Bu aracta aidiyet hissi de yok bence.. Ha tabiki hicmi guzel detayi yok derseniz tabiki vardir..

Alana hayirli ugurlu olsun. kazasiz belasiz kullansin insallah..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Memati Bayilere kolay kolay geleceğini sanmıyorum hocam, bulunduğum yerdeki seat bayisine çıktığından beri hiç leon sergi veya test aracı gelmedi ona göre hesap edin

@hakanb rline koltukları çok kötü üst yanal destek birleşim yerleri aceleyle dikilip içeriye sokuşturulmuş sanki buruşuk olmuş. Yıl 2021 en üst paket arabada koltuk emme basma tulumba koluyla inip kalkıyor. O kumaşlar oturkalkma ile hep sökülecek belli. İnsan bi deri koltuk koyar bu nedir anlam vermek zor.

Koltuk işçiliği kötü gibi sanki ve koltuk altlarındanki çekmeceleri göremedim.
Tavandaki aydınlatma güzel duruyor.Dış çizgilerndeki canlılık içe yansımamış bence.7-7.5lardaki dashboard kalitesine göre kötü gibi.Aslında yeni octavia diğer yeni çıkan/çıkacak vag grubu araçlar için gösterge olmuş gibiydi.Fotoğraflardan gördüğüm bu ancak çıplak gözle görmeyi çok istiyorum.
İnşallah önyargılarım yanlış çıkar ve r-line fiyatı biraz daha düşer ben de beğenirsem çökerim[emoji3063]

@mufayu Sürücü koltuğunun altına bakmadım fakat yolcu koltuğunun altında Mild Hybrid sisteminin bataryası yer aldığından çekmeceye veya herhangi başka bir şeye yer kalmıyor.

Bataryanın görüntüsü fotoğraflar arasında mevcut

Geri
Üst Alt