Tırdan Yeni İnmiş Taze Golf 8 (Bol Görsel İçerir)

yer_ucagi_34

Katılımcı Üye

İsim
Ömer
Şans eseri tırdan iner inmez yakaladığım 3 Golf 8'i sizler için fotoğrafladım. İncelediğim esnada araçların açılış işlemleri yeni yapılıyordu, st'lerin bile araçların varlığından haberleri yoktu sonrasında bi an gören herkes aracın başına toplanmaya başladı yan showroom'dakiler dahil. :)

IMG_E4458.JPG

IMG_E4459.JPG

IMG_4476.JPG

IMG_4463.JPG

IMG_4462.JPG

IMG_4460.JPG

IMG_4461.JPG

IMG_4464.JPG

IMG_4477.JPG

IMG_4497.JPG

IMG_4478.JPG

IMG_4480.JPG

IMG_4481.JPG

IMG_4479.JPG

IMG_4483.JPG

IMG_4482.JPG

IMG_4484.JPG

IMG_4486.JPG

IMG_4485.JPG

IMG_4487.JPG

IMG_4488.JPG

IMG_4489.JPG

IMG_4492.JPG

IMG_4493.JPG

IMG_4494.JPG

IMG_4495.JPG

IMG_4496.JPG

IMG_4465.JPG

IMG_4466.JPG

IMG_4467.JPG

IMG_4468.JPG

IMG_4469.JPG

IMG_4470.JPG

IMG_4471.JPG

IMG_4473.JPG

IMG_4474.JPG

IMG_4475.JPG

IMG_E4472.JPG

IMG_E4490.JPG

IMG_E4491.JPG

Ya bazen çok çirkin görünüyo ya :S

Neden böyle anlamadım :S

Fotoğraf açıları ve takozlardan galiba :/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sıfır araç her zaman bir başka.

İmkanlar elverseydi de bize de nasip olsa!

kaput olayı bi şekilde çözülür gibi geliyor :D  hala ümitliydim de artık ben de pek umursamamaya başladım.

renklere göre satış sayıları yine kaldığı yerden devam edecek gibi duruyor. beyaz rline bi albenili göründü. kapı kolu ambiyans şahane olmuş. jantlara mk7 7.5'ta çok alışmıştım, hepsi hoş geliyordu. mk8'de jantlara alışmak zaman alacak gibi, hepsi benziyor birbirine :D     anahtar da çok güzel olmuş. iç trimlerdeki piano black çiziği can sıkıntımızı anahtarlarda da yaşamamızı sağladığın için tşk vw :D  

Elinize sağlık hocam, harika çekimler. VW Türkiye'nin elinde böyle detaylı çekimler yoktur henüz  :D

8 sene boyunca Golf'ü zirvede tutmuş bir 7-7.5 tasarımından sonra 8'in bu tasarım göze farklı geliyor haliyle. Yandan bakıldığında çok fazla çizgi var ve çizgiler / hatlar çok belirgin. Yumuşak geçişli kavisli tasarımdan köşeli keskin ve çizgisi bol tasarıma bir geçiş oldu. Göz alışması gerektiriyor.

PSA grubu yeni araçlarında hem önceki seriler ile devamlılık hem de güncel ve evrensel bir tasarım dili anlamında başarılı bir çizgi tutturmuşken, VW bir şey "denemiş" gibi duruyor.

Golf 8'in daha evvel gördüğüm uçuk bazı renkleri bu tasarım diliyle çok uyumlu. Ama temel renkler olan siyah ve beyazda eğreti durmuş. Beyaz yine kontrasttan kurtarıyor ama siyah ve yakın koyu tonlar bu kasaya hiç yakışmayacak, belli oldu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz Düzenleme için teşekkürler hocam

Donanım farklarını görebilme açısından faydalı olmuş :)

Merak ettiğim; meşhur 196.500'lük impression nasıl olacak acaba

Leon'da olduğu gibi showroom'a koyacak araba bile kalmayacak sanırım ellerinde

8'lerin arkadan görünümü bence çok güzel, önü ise vasat. Asıl kötü tarafı bence aracın içi, konsol ve koltuklar tam bir faziaaa..

Şimdi VW Türkiye bir güzellik yapsa; 2021 model MK 7.5 1.6 TDi dsg highline cam tavan aracı 350.000 liraya satsa, bunu mu alırdınız yoksa Golf 8'i mi? :)

@vsoner Araç ne olursa olsun aşağı yukarı aynı fiyata eski kasası yerine her zaman tercihim yenisi olacaktır.

Fakat sizin de bahsettiğiniz gibi iç mekanı ciddi anlamda eksik kalmış.

R-Line paketin dış tasarımı ciddi anlamda hoşuma gitti gerçek hali fotoğraflardan çok daha iyi

Ama iç tasarımı dışına göre vasat kalmış diyebiliriz. Ekranların grafikleri oyuncak gibi, Orta ekran konsol ile uyum içerisinde durmuyor. Konsolun alt çizgisi havalandırmaların olduğu kısmı güzel ama üst kısmından çok daha iyi bir şey çıkarabilirlerdi diye düşünüyorum.

@ogzogz Bu şartlarda impression'a ciddi talep olacaktır

Görünen göre beklediğimden çok daha dolu araç.

LED, hayalet, keyless, otomatik klima, büyük ekran 

Baz model bir araca göre fazlasıyla dolu

Son dönemde Vag grubu donanım anlamında şaşırtmaya başladı

Geri
Üst Alt