Golf 8 Türkiye fiyatları

Konuya belirgin farkları ekledim. Orta yani Life paket her haliyle dolu bana göre.

Gözüme çarpanlar: 

Anahtarsız çalıştırma standart fakat Life paket itibariyle anahtarsız giriş ve çalıştırma mevcut. Impression'da sadece anahtarsız çalıştırma var. 

Life paket itibariyle hız sabitleyici, iç ambiyans aydınlatma, koltuk ısıtma, direksiyon ısıtma, far yağmur sensörü, ön arka park sensörü, kablosuz şarj, geri görüş ve app-connect var. 

2020 1.5 tsi 150 hp cam tavan ne eder bu piyasada

Sanmıyorum kimsenin 1.0 manuel araba 225 bin vereceğini.  

Bence eklenen donanımlara göre fiyat makül 

kör nokta

koltuk ısıtma

app connect

geri görüş

ısıtmalı direksiyon 

anahtarsız çalıştırma

kablosuz şarj

ambiyans aydınlatma 

sürüş profil ve dcc 

Rline 375.000 civarı tavsiye edilen sanırım.

1.5 tsi seat ateca fr 309 bin lira, piyasa cok sacma sapan bir hal aldi, 300 bin bandina cikinca 1.0 tsi life paket zor satilir, hastalari disinda talep görmez ama hastalari stoklari eritir

mantikli bakinca aslinda bu fiyatlara alinmaz, ben passata yönelicem sanirim
Hocam Golf 8 anahtar teslimde daha iner ama ateca karsilastiracak bi arac degil. Ben 7,5 golfu verip ateca almam.

Bos paket pazarlık  falan 210 desek.Life paket golf 8   300.000 desek.Arada 90.000 tl var. 

Life paket golf 8 dsg fiyatı beklenti üstü bir fiyat bence. Hadi vergi atlasa olsun 280.000 .Bunu anlarızda 314.000 tl satmaz,alan çok az olur. 1,5 tsı fıyatları bence beklendiği gibi . Doğus bence rekabetçi araç olarak 1.etsi life golf 8 i seçip fiyatı revize etmeli. Bence satılacak mı diye deneyecekler.

Golf 8 zaten albenili bir araç değil o boş paket ancak şirket aracı olur. Golf 8 boş paketi görüpte beğenen olacak mı acaba?

Araç değişecek olsam 300.000 tl golf 8 almam.Higline bir golf 7,5 daha ucuza tercihim olur.

@krym Tiguan daha mantıklı eğer ille sedan istemiyorsan hocam. 

Bu da demek oluyor ki ya life paket comfortline a göre daha dolu, ya da style paket highline a göre daha boş. 
Dediğim gibi olmuş,

Muhtemelen life paket %80 dilime her türlü girdiği için life pakete koltuk ısıtma, ıvır zıvır da ekleyerek zenginleştirmişler. 

Style ile arada dikkate değer donanım farkı kalmamış. 

Hele ki ambiyans aydınlatmada:

Life pakette 10 çeşit, style pakette 30 farklı ambiyans aydınlatma diye ayırmışlar. Resmen zorlama donanım farkı çıkarmışlar. OBD bağlantısı çözüldüğünde eminim life pakete 30 çeşit ambiyans kodlaması açılır. 

Geri
Üst Alt