Golf 8 Türkiye fiyatları

benim golfu 200 e okutsam üstüne 150 kredi Style paketi alırım bide cam tavan yapıştırdım mı tamam  :lol: :lol:  Aslında yeni seat tarraco yu bekliyorum hele bir gelsin fiyatlarına bakıp ona göre karar vercem şuanki fiyatlara göre hiç birikimi olmayan biri için bu fiyatlar çok uçuk

Cidden kusura bakmasınlar da fiyatlar tam bir hayal kırıklığı benim adıma. 350 ve üzerine çıkınca Bmw, Audi gibi seçenekler oluşuyor, VW severiz ederiz tamam da, kendini bu kadar yüksek de konumlandırmasalar mı acaba. Sen bir Mercedes, bir Bmw, bir Audi, bir Volvo değilsin. 

Yani en baz paket hariç diğerleri bence çok pahalı 300 üstünde ben kendi adıma passat biniyorum golfe geçmeyi düşünüyordum fiyatları görünce vazgeçtim

ben en çok 7.5 lara 340bin üzeri fiyat çekenleri merak ediyorum.

golf 8 fiyatları da normal değil yalnız.o paralara yelpaze genişliyor

@smhk Şimdi yeni paketlerde alttaki şekilde mi karşılığı oluyor acaba? 

Style - Highline 

Life - Comfortline 

İmpression - Midline

Öyleyse lansman fiyatlarına bakarsak, style ile life arası 30000 bin tl fark var. 

Halbuki 1 yıl önce highline ile comfortline arasında da tam 30000tl fark vardı. Ancak o dönemde comfortline 170bin, highline 200bin di. Şimdiki fiyatlara göre arasında 50-60bin fark olması gerekirdi. Bu da demek oluyor ki ya life paket comfortline a göre daha dolu, ya da style paket highline a göre daha boş. 

Ya da tüm paketler eskisine göre daha boş..? 

Ekli dosyayı görüntüle 44192
Paketler aynen dediğiniz gibi hocam ama hangi pakette hangi donanımlar standart olarak geliyor henüz bayiye gidip inceleyemedim. İşlerden vakit bulup bayiye gidebilirsem daha detaylı öğrenip buraya yazarım.

@DermanAluc 

boşu da adı üzerinde baya boşmuş cidden. Bu fiyat skalasında boş paket GOLF 8 yine satar hatta yok satar ama 7/7.5 Golfler manuel dahil highline donanıma sahipse fiyatlarının 2.elde etkileneceğini pek sanmıyorum. Zaten malum bayilerde sıfır araç bulmak imkansız hele bir de piyasadaki muadillerine göre uygun satış fiyatı ile sunulduysa...

Boş modelde iç ambiyans aydınlatma yok sanırım anladığıma göre sizce varmıdır

@Memati yoktur, çünkü Style donanımda özellikle yazılmışsa bu özellik daha alt paketlerde mevcut değildir.

1.5 tsi seat ateca fr 309 bin lira, piyasa cok sacma sapan bir hal aldi, 300 bin bandina cikinca 1.0 tsi life paket zor satilir, hastalari disinda talep görmez ama hastalari stoklari eritir

mantikli bakinca aslinda bu fiyatlara alinmaz, ben passata yönelicem sanirim

Geri
Üst Alt