Golf 8 Türkiye fiyatları

@Kysr038 hocam öyle doğru düşünüyorsunuz da leonun fiyatları da ortada. 2 sefer arkadaşım için sorduk bu adam alıyım dediği zaman alamayınca hiçbir anlamı yok. 

Yine bu paraya gider golf 8 alırım diyen kişi gidip alabilecek olursa hiçbir sorun kalmaz. 

özel 196k fiyattan satılacak 300 adet golf 8 in bile sahiplerinin belli olduğunu düşünüyorum ben açıkçası

Manuel harici fiyatları çok anlamadım. 

Şimdi 1.0tsi dsg life (boş paket) aracı 314.000den mi satacak? Büyük konuşmayım ama mümkün değil, pahalı. 

C sınıf otomatik araçlar %50 dilimden verilmeye başlandı, en son focus da benzin otomatik aracı alt dilime çekti fiyatı. (308, civic, corolla, focus, astra vs..)

Acaba Doğuşu arayınca klasik fiyat listesi mantığı indirim mi verecek? Bence bu aracın olması gereken fiyat 250-260 bandı. Yani diğer markalar gibi 20-30bin tl kısmı elden alacak, aksesuar vs.. Ekleyecek şekilde. Bunu da doğuş yapar mı bilmem. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fiyat tamamda brosur yayinlandi mi hala donanimlar net degil??

2017 Golflerin 300 bin üstü olduğu geldi aklıma. Kim alır onları şimdi? 

Bir diğer konu 1.5 tsi Dsg tiguan life + cam paket + kış paketi 350-360bin bandından veriyorlar. 

1.5tsi golf style paketi 380bin nasıl olacak? 

1.0tsi golf style paketi 346bin nasıl olacak? 

İmpression paketi. Çelik/Aliminyum jant dahi bulunmuyor. Ancak güvenlik paketi fena değil.

2 dakika önce, uranusgrey_golf yazdı:

Dijital Gösterge

Anahtarsız Çalıştırma

Dijital Klima 

Şerit Takip

Led Far

Front Asist

Donanımlar bizim ülkemizde de standart şekilde gelicekse çok iyi olur . 7.5 highline araçların çoğunda front asist şerit takip anahtarsız çalıştırma yok . 

Impression modelini alan aldı gelecek aydan itibaren yurt dışından getirme süreleri başlar 6 ay falan bekleme gibi, ikinci eli sıfırından pahalı olur, benim gibi adamlarda gidip 314 bin tl sıfır arabaya vermez :D  O yüzden Golf 7  ye devam  :sofor:

@serkan_kala Katılıyorum 7 ye çürüyene kadar devam 🤭 Polo 1.0 tsi Comfortline baktım Showroomlarda peynir ekmek gibi satılıyor ama bir türlü koltukları sevemedim. Hız sabitleyici olmayınca vazgeçtim...

@smhk Şimdi yeni paketlerde alttaki şekilde mi karşılığı oluyor acaba? 

Style - Highline 

Life - Comfortline 

İmpression - Midline

Öyleyse lansman fiyatlarına bakarsak, style ile life arası 30000 bin tl fark var. 

Halbuki 1 yıl önce highline ile comfortline arasında da tam 30000tl fark vardı. Ancak o dönemde comfortline 170bin, highline 200bin di. Şimdiki fiyatlara göre arasında 50-60bin fark olması gerekirdi. Bu da demek oluyor ki ya life paket comfortline a göre daha dolu, ya da style paket highline a göre daha boş. 

Ya da tüm paketler eskisine göre daha boş..? 

/monthly_2021_03/474742154_WhatsAppImage2021-03-15at15_25_29.jpeg.7989da71708d66c708817aacac7f3eb1.jpeg

Geri
Üst Alt