Arabaya ok isabet ederse :)

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Twitter'da denk gelen bir olayı paylaşmak istedim.

Bir gün aracınızın yanına geldiğinizde bir bakıyorsunuz ok isabet etmiş, faili nasıl bulursunuz? :)

Bu arada troc araç sahibine geçmiş olsun. Satarken ok isabet ettiği için lokal boya vardır yazılabilir sanırım.  :sofor:

image.png

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi, yakıtla alâkalı bir yere isabet etmemiş; ok metali penetre ederken çıkaracağı ısı veya kıvılcımdan dolayı araç havaya da uçabilirdi belki  :)  Sonra gel de itfaiyeye, kaskoya anlat :))) 

Böyle bir şey mümkün mü emin değilim fakat Mythbusters programında bir söz hakkım olsaydı bu durumu hemen teste tabi tutardım...

Bu arada, fotoğraf kurşun deliği stickerlarını, camdaki yapıştırma top aksesuarlarını hatırlattı:

kursun.JPG

top.JPG

@AhmetCakmak bence silikon ile kapat orayı boyatmaya gerek . Sonra yarın bugun aracı İstanbul`un Feth`inde kullanmışsın der galeriler. Satamazsın ,satsanda yarı fiyatına gider. Sonuçta savaştan çıkmış bu . 

(y)

İyi yanından bakarsanız 2cm sola kaysa kapı değişen... En azından çamurluk bu  :D

@AhmetCakmak bana hiç te profosyönel okçu gibi gelmedi, arabayı vurmuş ya, sapan taşı ile kuş avlarken komşunun camını kırmak gibi bir şey. bu hususta da dua etmek gerekiyor ki aracın sahibini vurmamış :D   

Geri
Üst Alt