Ses sistemi cızırtı sorunu

hkns

Yeni Üye
İsim
hakan
Merhaba, dün golf 7 aracıma 4 adet komponent hoparlör ve amfi taktırdım.araç çalışır halde müzik dinlerken koltuğa oturup kalktığımda tespit edemediğim bir yerden cızırtı geliyor onun dışında kesinlikle cızırtı yok.Şoför ve yolcu koltuğunda yapıyor bunu çok enteresan.Sistemi takan kişide tespit edemedi.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

@AhmetCakmak @yusuf @forzaGilles @frknyldrm @Ender

Artık bir çözüm bulunsa.

• Yeni üyelerin mesaj atabilmeleri için sadece tanışma salonu açık olsa.
  • Yeni üyelerin konu açabilmesi için mesaj sayısı şartı(5-10 mesaj) olsa.
  • Üyelerin satış ilanı için mesaj sayısı şartı(20-25) olsa.
  • Üyelerin Araç satış ilanı için mesaj sayısı şartı(100mesaj) olsa.
  •  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@hkns Merhabalar hocam bu ses sistemi olayları çok ince işler.Kablolamada yaptıgınız ek bile ses kaybına cızırtıya sebep olur.Size tavsiyem bu işin ehli SubiGarage var istanbulda danışmanda fayda var.

@Terms Merhabalar hocam bu söylediklerinize katılmıyorum, amaç insanlara yardımcı olmaksa.

Golf‘lerde genellikle kapilardan gelir Trim sesi hata VW hastaligi diyebiliriz. Bu durum benide cok rahatsiz etti buyüzden bütün kapilarara ses yalitimi kendim yaptim. Cok Sükür ogünden beri ses yok ve ayni anda Ses sisteminin kaliresini dahada iyi hissedebiliyorum...
8351f5baffd6c007fd02607094d7e650.jpg

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

@canerr hocam şanlıurfadayım.Subigarage ı yakınen takip ediyorum ama bahsettiğim trim sesi değil, sanki elektrik kaçağı var gibi bir ses.İşin garibi sadece koltuğa oturup kalkarken yapması.

@efes74 hocam jant göbek logo yeni tip nerden aldınız?

Geri
Üst Alt