AYILAR BASMIŞ :)

HONEY

İsim
BÜLENT
Bugün nisantasinda bir binaya yapmışlar

Yaratıcı bir reklam olmuş

Binadan biri intihar ediyor sandim herkes toplanmış bu adamlar nereye bakiyor durumu vardi
IMG_4899.jpg

reklamın iyi kötüsü olmazmış ama

bı baya bayaa iyi  (y)

@HONEY ayılar basmış diye okuyunca park mı acep dedim. çünkü ayı oğlu ayının biri arabanın yanlamasına forklift ile ancak koyacağı yere park etmiç benim araça ve arkadaki araca çarpmış benim tamponu hasarlamış anası güzelin evladı 20-25 dk bekledim gelmedi. 21 XX 129 plakalı bir hyundaili. öyle giydirdim ki anası dahil tüm sülalesi geceyi rahat geçirmiştir.

[mention=11839]HONEY[/mention] ayılar basmış diye okuyunca park mı acep dedim. çünkü ayı oğlu ayının biri arabanın yanlamasına forklift ile ancak koyacağı yere park etmiç benim araça ve arkadaki araca çarpmış benim tamponu hasarlamış anası güzelin evladı 20-25 dk bekledim gelmedi. 21 XX 129 plakalı bir hyundaili. öyle giydirdim ki anası dahil tüm sülalesi geceyi rahat geçirmiştir.
[mention=11839]HONEY[/mention] ayılar basmış diye okuyunca park mı acep dedim. çünkü ayı oğlu ayının biri arabanın yanlamasına forklift ile ancak koyacağı yere park etmiç benim araça ve arkadaki araca çarpmış benim tamponu hasarlamış anası güzelin evladı 20-25 dk bekledim gelmedi. 21 XX 129 plakalı bir hyundaili. öyle giydirdim ki anası dahil tüm sülalesi geceyi rahat geçirmiştir.
Geçmiş olsun hocam

Bunlara ne desek boş hayvan desek iltifat etmis oluruz

Hayvanlar iki ayaklı yaratiklardan daha karakterli

Benim bugunku vukuatim ishal olmuş kuslar

Bez baglayacagim dun yikattim koydum bugun böyle olmuş
IMG_4904.jpg

@HONEY abim bunlar kuş, ağaç altına koymazsak bir şey yapmaz sabiler, ama bu anlattığım ayıyı ormana koysan orman kabül etmez.

Eeeee aldim bizim balkona da koydum böyle şirin olmadi

IMG_4930.jpg

Geri
Üst Alt