GOLF 8 ‘E GİTTİK BÖBREKLERİ VERDİK :)

2. fotoğraf yarış mavisi oluyor sanırım, çok güzel görünüyor...

Peki bir soru gırtlak dolusu golf 7mi boş golf 8 mi tercih ederdiniz?
Girtlak dolusu golf 7,5 tabikide. Golf 8 güzel eyvallah ama eksikleri benim gözümde oldukça fazla. He param çok olsa alır miyim? Evet o kadar zengin olmuş olsam alırım ama o kadar zengin olmuş olsam ben golf 8’i değil Bmw F30 alırdım. 🤣 Aynı paraya boş 8 almaktansa gırtlak dolu 7.5 tercihim olur. 8 alıyorsanda en fulunu alıcan ki 8 olduğunu anlayasın. 

Çok güzel. Gerçekten çok şık olmuş. 

Nokta atışı bir tahminde bulunacağım bu yazımı unutmayın golf 7 -7.5 uyumlu golf 8 far dizayn vs kesinlikle üretilecektir hatta tampon body kit set. 

Golf 7 kusurlarini 7.5 da kapattı 

Golf 8 bize 7.5 un daha tasarımsal ve parca kalite statüsünü gösterdi. :)

Yasli bir kadin geldi alici bakiniyordu

Yanindakiler ile konusuyordu arrr marrrr benden 10 kat daha iyi biliyordu valla masallah

Bu kadin olabilir

Alınır, binilir, yeni yenidir, günceldir 

İyidir hoştur güzeldir kalitelidir, golf golftür. Ama 7 mi 8 mi sorusunun cevabı bende 7 dir. Makyajlı makyajsız farketmez 7 dir. 8 in, 7 ilk çıktığı zamandaki sükseyi yapamadığını düşünüyorum dünyada. 

@HONEY galericiler üstünden satarlar şimdi Bülent hocam. Hiç bakmadım ama eminin sarı site de ilanı bile vardır. Elimizdeki araçlarla mezara kadar devam 😀

Hiç kusuruma bakmayın benim 7 hepsinden güzel.
Bülentt @HONEYhocam ilk gördüğünde bayılmıştı.  :)  Sonrasında ayıldı uzun uzun bakındı @CemKşahittir.

Geri
Üst Alt