Oto temizlik ve bakım ürünü

Umit_Akkaya

Katılımcı Üye

İsim
Umut-mk7
Merhaba arkadaşlar nevmix marka araç temizleme ürünlerinden kullanan oldu mu?

Genelde kullananlar olumlu yorumlarda bulunmuş. Yerli üretim fiyatlar baya uygun

adını çok duydum fakat kullanma tecrübem olmadı. Arkadaşım oto şampuan ve hızlı sprey cilasını kullanmış gayet iyi olduğunu belirtmişti. 

@Ümit Akkaya 

Merhaba hocam. Nevşehirli bir arkadaşımız ( Hemşerisiymiş ) alıp kullanmıştı ürünlerini sanırım iki kardeş ortakmışlar sonradan ayrılmışlar falan. Genel olarak memnun olduğunu söylemişti. Fakat üst kalite olduklarını düşünmüyorum açıkçası. Kendi aracıma kullanmazdım diyebilirim.

hocam sosyal medyada malesef aşırı övülüyor bu tarz ürünler. fakat önerenlere neye göre iyi veya daha önce kullandığınız hangi marka ürünlere göre iyi diye sormak gerek :)   bu sebeple açıkçası kendim tercih etmedim. bütçe anlamında daha uygun olsun derseniz bölünmüş olarak satılan ürünlere yönelebilrsiniz. @Franquazhocamın katkılarıyla hobiotom firması foruma özel kampanya yapmıştı. kendilerinden birçok bölünmüş ürün almıştım. bu şekilde daha uygun fiyata daha iyi iş yapan ürünler kullanabilirsiniz.

Geri
Üst Alt