Golf 7 led stop hk.

Berkay48

Üye
İsim
Berkay
Merhabalar. Bir arkadaştan 2015 highline araçtan çıkma orijinal led stop buldum fiyat olarak 1800 tl anlaştık. Ancak benim aracım 2015 comfortline. Bu stoplar direk benim aracıma uyum sağlar mı ? Yoksa soket vb değişimi olmalı mı ? 
ayrıca bu parça orijinal bunu mu almalıyım yoksa golf 7 için 7.5 tasarım taiwan led stop mu almalıyım aynı fiyat. Biri orijinal (gönlüm orj. Yana) diğeri taiwan. Fikir ve önerilere açığım

BE16B980-9557-446E-BA04-00C0DCC9292A.jpeg

CB146127-2A08-4368-856B-7F41B0EEC8DD.jpeg

FD213BEA-5928-4E67-A6A1-17399B0F8DF8.jpeg

EBA9C5B7-937A-42CE-97FD-5EBAD66891E4.jpeg

78EA83D6-BAEC-4E2C-9F82-F941358808F6.jpeg

Bildiğim kadarıyla tak çalıştır olmuyor soketlerle ilgili kablo cekiyolardı sanırım. Birde taiwan dinamik sinyaldense eski tip orjinali tercih ederim açıksası. Şahsi fikrim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam tak çalıştır değil kablo çekilmesi lazım, bence fiyat uygun ben olsam orjinal alırdım. Hatta almaktan vazgeçerseniz eğer ben alabilirim. 

Benim gönlümde orijinalden yana açıkcası. Stoplar çok temiz. Soket durumu nasıl olduğunu bilmediğimden siz değerli arkadaşlara danışmak istedim

Taiwan led stop alacaginiza halojen dursun daha mantikli bence, orijinal bulduysaniz kacirmayim derim.

Orijinal bu stoplar zor bulunur. Comfort araca direk soket sokete uymaz. Tesisatta islem gerektirir.

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekküt ederim. Ürünü satın aldım arkadaştan. Çizik bile yok denecek kadar temiz. Montajı konusunda ne lazım ne gerekli yardımcı olanilir misiniz

Sadece iç sinyallerin yanması için kablo çekilecek. Yani bagaj kapağından her stop için bir tane toplamda 2 kablo içeriye çekilecek. Forumda konusu mevcut. Arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadece iç sinyallerin yanması için kablo çekilecek. Yani bagaj kapağından her stop için bir tane toplamda 2 kablo içeriye çekilecek. Forumda konusu mevcut. Arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu konuda yardımcı olur musunuz nerden nasıl olucak vs hiç bilgim yok açıkcası

Geri
Üst Alt