golf sis farı iptali

sajmora98

Üye
İsim
Zafer
herkese merhabalar aracımı geçtiğimiz günlerde r pakete çevirmiştim sislerde iptal olmuştu kodlamayla alakalı sisleri kodlama ile iptal etmek istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum kod vs

Sol Sis Farı için;

(8)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion A 12   -  not active 

Sağ Sis Farı için

(8)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion A 13   -  not active  

Bu şekilde yaparsanız sisler iptal olur

herkese merhabalar aracımı geçtiğimiz günlerde r pakete çevirmiştim sislerde iptal olmuştu kodlamayla alakalı sisleri kodlama ile iptal etmek istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum kod vs
Sisleri kullanmayacak mısınız ? Eğer 7.5 sisleriyse görüşelim :)

@sajmora98 hocam merhaba bende aynı şekilde r dönüşüm yaptım sisler iptal oldu hali ile.

Yukarıdaki kodlamaları yaptım far anahtarından sisler açıldığında arıza yakmıyor.

Ancak comfortlinelerin fabrika çıkışında geri vitese takınca sis farı yanıyor vagcom ile bu özellik kapalı yani aracın orjinalinde olan birşey. Sen bir çözüme varabildin mi sis arızası ile ilgili. Bilgi paylaşırsan sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tolgakocyigit yaşadığım ilde kodlamacı olmadığı için ben kodlama ile iptal ettiremedim. kendimde anlamıyorum. şuan direnç bağlı ama ankaraya gittiğimde necati kaygusuz ustamın yanına uğrayacağım. şuan herhangi bir sorun yok

Allah'ım başımıza taş yağacak (iyi anlamda)... Sisleri iptal ettirmek isteyen bir insan... Sis olmadığı hâlde 7/24 sis yakanların kulakları çınlasın.

Hocam peki gerçekten aşırı sis olduğunda ve sis farları gerek olduğunda ya lâzım olursa?

@SCC hocam araç r body kit ile tampon değişti r tamponlarda sis olmadığı için iptal edilmek zorunda. ha yanlış anlaşılmasın sislerimiz varkende yakıp gezmiyorduk :)  (gerekliği olmadığı sürece)

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt