2021 NEW Volkswagen Tiguan

Araç gerçekten al ben diyor. Bagaj meseleside olmasaymış iyiymiş.

@krym o değil de ne babalar varmış, oğluna yeni tiguan hediye alıyor. 

[mention=16437]furkanmk7[/mention] öne Audi logosu koy, 1M hayırlı olsun.. önü muhteşem
Neden böyle bir kimlik degisimine ihtiyaç olsun ki

@HONEY ihtiyacı yok zaten hocam, fiyatı için yorum yaptığımı belirtiyorum zaten :D   (1M)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY hayırdır Tiguan R mı aldık :D   :D  en son senden olacaktık ok yine bana döndü Bülent Bey :D   :D    :D  

[mention=11839]HONEY[/mention] hayırdır Tiguan R mı aldık [emoji3] [emoji3] en son senden olacaktık ok yine bana döndü Bülent Bey [emoji3] [emoji3]  [emoji3] 
İssiz güçsüz adama yemek mi ismarlattiracan ayip

Bizim semte gelirsen her daim sözümün arkasındayım:)

arkadaşlar bu r line

elegance yani makyajsız highline yerine gelenin jantları çok çirkin.

r line modelde bile elektrikli, hafızalı ve masajlı koltuk yok, opsiyonel. 503 liste fiyatı, 460 satış fiyatı araçta büyük eksiklik.

r line multimedya sistemi discovery media, discvery pro opsiyonel.

eski comfortline led stopları, makyajlı elegance ve rline a konmuş. makyajsız highline stopları high led stop du, daha iyisi.

egsoz çıkışları sahte ve oyuncak gibi duruyor.

ön koltuk arkalarındaki tepsi ve bardaklık kaldırılmış.

torpido içindeki multimedya kaldırılmış.

tavan rayları life paketteki gibi mat siyah ve çok basit duruyor. elegance/highline tavan rayları krom, daha güzel duruyor.

makyajsız rline da olan dynoduo ses sistemi ve 360 kamera makyajlı r line kaldırılmış, opsiyonel.

klima kontrol paneli ve direksiyon tuşları dokunmatik olduğundan kullanması zor, alışınca belki...

kardeşimde makyajlı rline var, bayağı inceledim. kısaca , şahsi fikrim, makyajsız rline daha güzel ve dolu. 

bu arada, r line black edition versiyonda siyah 20 jant lastik, harman kardon ses sistemi ve 360 kamera standart. satış fiyat 500bin civarı sanırım.

birde tam dolu, opsiyonel bütün donanımların bulunduğu  rline versiyonu var. piyasada az bulunuyor, bayilerde yok, belki özel siparişle gelir.  acc, side asist, disc.pro, high led stop, dla, front asist vs. bununda satış fiyatı 550bin üzeri. bunda bile elektrikli hafızalı masajlı koltuk yok.

Geri
Üst Alt