2021 NEW Volkswagen Tiguan

Golf 7 nin göğsünü buna takmışlar gibi ama güzel olmuş

Bir Passat hikayesi vardı. Ön kaput çift kat boyalı çıkmış sıfır olmasına rağmen. Sahibi mahkemeye başvurmuş, araç incelenmişti. Almanya'daki fabrikadan boya atölyesi kamera kayıtları gelmişti. O Passat kabindeyken robotun kaputu hem giderken hem de gelirken çalıştığı için iki kere boyadığı anlaşılmıştı...

• Beğen
Tepkiler: SCC
@krym bu araca özel hocam, modele özel değil, davadan da bir şey çıkmaz, yani boya değişen konusuna takılan sadece bizleriz. halbuki çift kat boyada falan daha çok memnun olan bile olur taş vuruklarında açılmaz boya diye vs vs adamlar aracı çöpe atacak değiller sonuçta ufak tefek olaylar olabiliyor fabrikalarda da

Yeni tiguan’ların ilk gelen araçların hepsinde varmış bu bagaj ayarsızlığı servislerde ayar yapılmış ama boya olayı garipmiş. Başım ağrımasın diye sıfır araba al resmen maymun ol yazık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bana göre volkswagenin en büyük eksisi vites kısmının çok aşağıda olması, hem ergonomi anlamında hemde görsellik açısından güzel durmuyor. Golf 8de de bahsettiğim kısımı biraz daha inceltmişler benim hoşuma gitmedi açıkcası.

2021-yeni-kasa-vw-tiguan-12.jpg

@serkan_kala @hakanb aynen bende çok takılıyorum bu konuya, ne ilginçtir  lüks marka araçların hemen hemen hepsinde o bölüm yüksekte ve geniş tutuluyor, bunu yapmak çok mu zor anlamıyorum, ya da artısı eksisi mi düşünülüp böyle yapılıyor, veya bu mühendisler kör mü? Araçta en çok kullanılan alan bu bölüm, orası ne kadar ergonomik ne kadar geniş olursa o kadar iyidir.

Ayrıca bir eksi daha belirtmek istiyorum oturma pozisyonu koltuk en aşağıdayken bile yüksekte kalıyor, ben 177 boyundayım çok uzun olmama rağmen koltuğu geri de ve en aşağıda kullanmama rağmen kendimi Yüksekte hissediyorum halen. Showroomlarda diğer arabalara biniyorum koltuk indikçe iniyor direksiyon neredeyse göz hizama kadar geliyor 😂

Geri
Üst Alt