BAGAJ KAPAĞI ÜZERİ TEPE (3.) STOP LAMBASININ MERKEZİ KİLİTLEMEDE VE SİNYALLERDE YANIP SÖNMESİ

Orhan hocamm. Aramiz super. Her goren bunu nasil yaptin ki diyor :) gorenler cok begeniyor. Hatta nazara bile geldik tampona carptilar yani :)
tekrar geçmiş olsun hocam. telefası vardır bunların. keyfini çıkarmaya bak. :'(

tekrar geçmiş olsun hocam. telefası vardır bunların. keyfini çıkarmaya bak. :'(
Sagolasin orhan hocam. Kafaya takmiyorum zaten carparlar carpariz gider yaptiririz. Trsfikte her sey oluyor. Yeter ki telefisi olan seylere zarar gelsin :) video cekip atacam hatta birazdan cekmeye calisirimda yagmur yagiyo disarda . Gece daha guzel gorunuyo.:)

şimdi soru ve senaryo şu:

sürüşe devam ederken sola veya sağa sinyali verdik, kavşağa yaklaşırken frene bastık.  3. fren lambasının hereketi ne olacak?

sinyalli yanmaktayken frene bastık birden sürekli yanışa geçip frenden ayağımızı çektiğimizde tekrar çakarlı yanmaya devam mı edecek. o esnada çakarlı yanmaya devam eden sinyal lambasıyla tekrar aynı senkranizasyonu düzgün sağlayabilir mi?

@MSE

Moderatör tarafında düzenlendi:
Frene basınca sabit fren lambası modu oluyor hocam

iPhone using Tapatalk

Bi soruda benden;Otoyolda Hızlı Şerit değiştiriyorsun yada konfor sinyalle sollama yapıyorsun o zaman durum nedir acaba? Teşekkür ederim... :'(

Bi soruda benden;Otoyolda Hızlı Şerit değiştiriyorsun yada konfor sinyalle sollama yapıyorsun o zaman durum nedir acaba? Teşekkür ederim... :
Sinyalde, konforlu sinyalde, dörtlülerde ve açıp kapamada her türlü yanar hocam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bi soruda benden;Otoyolda Hızlı Şerit değiştiriyorsun yada konfor sinyalle sollama yapıyorsun o zaman durum nedir acaba? Teşekkür ederim... :'(
Frene basarsan da bu esna da 3. fren lambası sürekli yanar, çakarlı yanmakta olan sinyal lambası da görevini yapmaya devam eder.

Aslın da kilitlerken 1 defa yanıp sönmesi, Kilit açarken de 'sinyaller gibi 2 defa değilde 1 defa uzunca yanıp sönmesini deneyebilirsiniz. Ben o şekilde kulanıyorum sinyal verince yanmıyor. Dörtlülerde de yanmıyor 

Aslın da kilitlerken 1 defa yanıp sönmesi, Kilit açarken de 'sinyaller gibi 2 defa değilde 1 defa uzunca yanıp sönmesini deneyebilirsiniz. Ben o şekilde kulanıyorum sinyal verince yanmıyor. Dörtlüler dede yanmıyor 
bunun kodu var mı elinizde? deneyelim bakalım.

bunun kodu var mı elinizde? deneyelim bakalım.
İlk sayfada yazılan kodlama ama hepsi değil tabi. Sadece 5)-Leuchte22BR MA57-Lichtfunktion B 22 > Value: Aktive Blinkfunktion  hat ein auf 1 gesetztes Bit in pa_dynmamisch_blinken kodlu kısmı olması yeterli 

1- Select 

2- 09 Cent. Elect.

3- Security Access -16 > key 31347

4- Adaptation - 10

(5)-Leuchte22BR MA57-Lichtfunktion B 22 > Value: Aktive Blinkfunktion  hat ein auf 1 gesetztes Bit in pa_dynmamisch_blinken

(3)-Dyn. turn signal modes-ZV_Blinken_zu > Value: Active

(4)-Dyn. turn signal modes-ZV_Blinken_auf > Value: Active

İlk sayfada yazılan kodlama ama hepsi değil tabi. 

1- Select 

2- 09 Cent. Elect.

4- Adaptation - 10

(5)-Leuchte22BR MA57-Lichtfunktion B 22 > Value: Aktive Blinkfunktion  hat ein auf 1 gesetztes Bit in pa_dynmamisch_blinken

Sadece 5)-Leuchte22BR MA57-Lichtfunktion B 22 > Value: Aktive Blinkfunktion  hat ein auf 1 gesetztes Bit in pa_dynmamisch_blinken kodlu olması yeterli 
yani sadece bu verdiğinizi kodlarsak o dediğiniz gibi mi oluyor özellik. hazır videosu var mıydı elinizde hocam.

@MSE

@erkanz

İlk sayfada yazılan kodlama ama hepsi değil tabi. 

1- Select 

2- 09 Cent. Elect.

4- Adaptation - 10

Sadece 5)-Leuchte22BR MA57-Lichtfunktion B 22 > Value: Aktive Blinkfunktion  hat ein auf 1 gesetztes Bit in pa_dynmamisch_blinken kodlu olması yeterli 
3. Stop lambasının ( bagaj kapağı üzeri) bu kodlamayla Araç kilitlendiği ve açıldığında  bu şekilde çalışması bence daha güzel olucaktır. diğer türlü fren lambası ve sinyallerle karmaşa yaratabilir :)   :000074-medium:

Emeğine sağlık Necati Ustam.Aslın da kilitlerken 1 defa yanıp sönmesi, Kilit açarken de 'sinyaller gibi 2 defa değilde 1 defa uzunca yanıp sönmesini deneyebilirsiniz. Ben o şekilde kulanıyorum sinyal verince yanmıyor. Dörtlüler dede yanmıyor @necati

Maalesef videosu yok. Ben bunu araç ani frende dörtlüler ve 3.fren lambası flaş atsın   diye yapmıştım 2 yıl önceydi. Sonra bir baktım kapılar kilitlenince 1 defa yanıp sönüyor açılınca da sinyal zamanına göre uzun yanıyor.

Geri
Üst Alt